سئو خارجی

سئو سایت > خدمات سئو > سئو خارجی

هرچه مشکل شما چالش برانگیزتر باشد، ما آن را بیشتر دوست داریم!

با سئو خارجی ، تکنیکال پتانسیل وب سایت خود را بالا ببرید

چه مربوط به جاوا اسکریپت باشد، چه ساختار سایت پیچیده‌ای که درک آن برای روبات‌ها دشوار است، یا یک مشکل عملکرد وب ، ما مشکل و فرصت‌های شما را برای رشد شناسایی می‌کنیم.

پلن عیب یابی سئو خارجی

فرم درخواست عیب یابی سئو خارجی

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام کامل*

پلن عیب یابی و رفع مشکلات سئو خارجی - رفع مشکل سئو خارجی

فرم درخواست عیب یابی سئو خارجی

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام کامل*

مقدمه

سئو خارجي (Off-Page SEO) يکي از عناصر اصلي و بحراني در جهت بهبود رتبه سايت در موتورهاي جستجو است. در حقيقت، سئو خارجي از مجموعه استراتژي ها و روش هايي تشکيل شده است که خارج از سايت خود براي بهبود رتبه سايت در نتايج جستجو به کار مي روند. اين استراتژي ها و روش ها به سايت شما اعتبار و ارزش مي بخشند و باعث جذب ترافيک و بازديدکنندگان واقعي و مرتبط مي شوند.

با توجه به اهميت سئو خارجي براي رشد و موفقيت سايت شما، بهبود و پيشرفت در اين زمينه مي تواند به شما کمک کند تا در صنعت رقابتي تجهيزات پزشکي، جايگاهي برتر داشته باشيد و به عنوان يک منبع و سايت معتبر و قابل اعتماد در نظر گرفته شويد. در اين مقاله به بررسي جزييات بيشتري از سئوي خارجي مي پردازيم پس با ما همراه باشيد.

سئو چيست و انواع سئو چه هستند؟

سئو (بهينه‌سازي موتورهاي جستجو) يکي از موضوعات حياتي در دنياي ديجيتال است که در بهبود رتبه و نمايش سايت‌ها در نتايج جستجوي گوگل و ساير موتورهاي جستجو تأثير قابل توجهي دارد. سئو سايت ها به سه دسته کلي تقسيم مي شوند:

1- سئو داخلي (On-Page SEO) 2- سئو خارجي (Off-Page SEO) 3- سئو فني (Technical SEO)

سئو خارجي چيست؟

سئو خارجي يک استراتژي بهينه‌سازي است که به تمام فعاليت‌هاي انجام شده خارج از وب سايت شما اشاره دارد تا رتبه سايت شما در موتورهاي جستجو بهبود يابد و بر روي صفحات نتايج جستجوي ارگانيک بالا برود. اين استراتژي مرتبط با جلب توجه، افزايش اعتبار و ايجاد ارتباط با ساير وب سايت‌ها و منابع آنلاين است. با استراتژي سئو خارجي درست، شما مي‌توانيد بهبود قابل توجهي در رتبه سايت خود داشته باشيد، مشاهده و شناخت بيشتري داشته باشيد و اعتماد بيشتري از کاربران و مخاطبان خود جلب کنيد.

مزاياي سئوي آف پيج - سئو خارجي

سئوي آف پيج يکي از جنبه‌هاي مهم و حياتي سئو است که به بهبود جايگاه و رتبه سايت شما در نتايج جستجو کمک مي‌کند. با استفاده از روش‌هاي سئوي آف پيج، شما مي‌توانيد از مزايا و فوايد بسياري برخوردار شويد. در ادامه، به برخي از مزاياي سئوي آف پيج توجه مي‌کنيم:

1- بهبود رتبه سايت

يکي از مزاياي بارز سئوي آف پيج، بهبود رتبه سايت شما در نتايج جستجو است. با استفاده از روش‌هاي سئوي آف پيج مانند بکلينک‌هاي کيفي و حضور در صفحات مرتبط، اعتبار و اهميت سايت شما در نظر موتورهاي جستجو افزايش مي‌يابد. اين بهبود در رتبه سايت، باعث جلب توجه کاربران و افزايش ترافيک سايت شما مي‌شود.

2- در معرض مشاهده بيشتر قرار گرفتن

با استفاده از سئوي آف پيج، سايت شما به صورت مشاهده‌پذيرتري در ميان کاربران قرار مي‌گيرد. بکلينک‌هاي کيفي و رتبه‌بندي در صفحات مشابه، باعث مي‌شوند سايت شما در موضوعات مرتبط و صفحات جستجو نمايش داده شود. اين موضوع باعث افزايش فرصت‌هاي ديده شدن و کشف شدن توسط کاربران محتمل مي‌شود.

3- جلب اعتماد بيشتر کاربران

يکي از اهداف اصلي هر سايت، جلب اعتماد کاربران است. با استفاده از سئوي آف پيج، شما مي‌توانيد اعتماد کاربران را به سايت خود جلب کنيد. بکلينک‌هاي کيفي از سايت‌هاي با اعتبار بالا، نشان مي‌دهد که سايت شما مورد توجه و اعتماد ديگران قرار دارد. اين موضوع باعث افزايش اعتماد کاربران به محتوا و خدمات شما مي‌شود.

با در نظر گرفتن اين مزايا، سئوي آف پيج به عنوان يک استراتژي کليدي در بهبود رتبه سايت، افزايش مشاهده و جلب اعتماد کاربران به سايت شما نقش مهمي را ايفا مي‌کند. پياده‌سازي روش‌هاي سئوي آف پيج در استراتژي سئو خود را در نظر بگيريد تا بهره‌وري و افزايش دسترسي به سايت شما را تجربه کنيد.

در سئو خارجي، استفاده از تکنيک‌هاي مناسب و کارآمد مي‌تواند به بهبود رتبه و جايگاه سايت شما در نتايج جستجو کمک کند. در زير به برخي از تکنيک‌هاي سئو خارجي براي بهبود سئو سايتتان مي‌پردازيم:

شناسايي بک لينک‌هاي اسپم

اولين مرحله در سئو خارجي، شناسايي و حذف بک لينک‌هاي اسپم است. اين بک لينک‌ها ممکن است از سايت‌هاي با کيفيت پايين يا صفحات اسپمي باشند که ممکن است به جايگاه سايت شما آسيب برسانند. با استفاده از ابزارهاي تحليل بک لينک و رفع بک لينک‌هاي نامطلوب، مي‌توانيد سايت خود را از بک لينک‌هاي اسپم پاکسازي کنيد.

لينک‌سازي معتبر

براي سئو خارجي موثر، لينک‌سازي معتبر بسيار مهم است. بک لينک‌هايي که از سايت‌هاي با اعتبار بالا و مرتبط با حوزه شما به سايت شما ارجاع مي‌دهند، اعتبار و اهميت سايت شما را افزايش مي‌دهند. به دنبال کسب لينک‌هاي کيفي از سايت‌هاي مرتبط و با اعتبار باشيد.

توزيع مناسب انکر تکست‌ها

انکر تکست‌ها، متن‌هايي هستند که به لينک شما پيوند داده مي‌شوند. توزيع مناسب انکر تکست‌ها باعث تنوع و طبيعي بودن بک لينک‌ها مي‌شود. استفاده از کلمات کليدي مرتبط با صفحه مقصد، عبارات متنوع، و انکر تکست‌هاي نامرتبط با لينک را در نظر بگيريد تا سئو سايتتان بهبود يابد.

بازاريابي شبکه‌هاي اجتماعي

حضور فعال در شبکه‌هاي اجتماعي بهبود سئو خارجي را تسريع مي‌کند. بازاريابي محتوا، به اشتراک گذاري مطالب مفيد و جذاب، جلب توجه کاربران و افزايش ارجاعات به سايت شما را در شبکه‌هاي اجتماعي در نظر بگيريد. اين فعاليت‌ها باعث افزايش بهبود سئو و جذب ترافيک سايت شما مي‌شود.

معرفي بک لينک‌هاي اسپم به گوگل

بعد از شناسايي بک لينک‌هاي اسپم، مي‌توانيد اين لينک‌ها را به گوگل گزارش دهيد تا آن‌ها را در نظر بگيرد و اثر منفي آن‌ها را در جايگاه سايت شما کاهش دهد. اين اقدام به حذف بک لينک‌هاي غيرمجاز و بهبود سئو سايت شما کمک خواهد کرد. استفاده از نام برند

استفاده از نام برند در بک لينک‌ها و منابع مرتبط باعث تشخيص و شناخت بهتر برند شما توسط موتورهاي جستجو مي‌شود. اين کار باعث تقويت برند و اعتبار سايت شما مي‌شود. بنابراين، در بک لينک‌ها و ارجاعات به سايت خود، نام برند خود را به صورت مستقيم ذکر کنيد.

ايجاد حساب کاربري در گوگل بيزينس

ايجاد حساب کاربري در گوگل بيزينس Google My Business به شما امکان مي‌دهد تا اطلاعات کسب و کار خود را به صورت لوکال در نتايج جستجو نمايش دهيد. اين اقدام مي‌تواند به جلب اعتماد کاربران و افزايش نماياني سايت شما کمک کند.

با استفاده از اين تکنيک‌هاي سئو خارجي، مي‌توانيد بهبود رتبه سايتتان در نتايج جستجو، جلب اعتماد کاربران و افزايش دسترسي و بازديد سايت را تجربه کنيد. توجه به اين تکنيک‌ها در استراتژي سئو خود را در نظر بگيريد تا بهترين نتيجه را براي سايتتان به ارمغان آوريد.

تفاوت سئو خارجي و سئو داخلي چيست ؟

سئو داخلي (On-Page SEO) فعاليت‌هايي است که در داخل سايت صورت مي‌گيرد و بهبود بخش‌هاي مختلف سايت را هدف دارد.هدف از سئو داخلي، بهبود قابليت فهم و شناسايي محتوا توسط موتورهاي جستجو و بهبود تجربه کاربران در سايت است.

همچنين سئو خارجي (Off-Page SEO) فعاليت‌هايي است که خارج از سايت انجام مي‌شود و هدف اصلي آن افزايش اعتبار و قدرت سايت در نظر موتورهاي جستجو است. سئو خارجي بر روي قدرت و ارتباطات سايت با سايت‌هاي ديگر تأکيد مي‌کند تا اعتبار و رتبه سايت در نتايج جستجو بهبود يابد.

به طور خلاصه، سئو داخلي به بهبود و بهينه‌سازي داخلي سايت توجه دارد، در حالي که سئو خارجي به استراتژي‌هاي خارج از سايت براي افزايش اعتبار و قدرت سايت توجه دارد. هر دو جنبه در بهبود رتبه سايت در نتايج جستجو و جذب ترافيک واقعي و مرتبط به سايت مؤثر هستند.

سئو خارجي سايت هاي با با سئو سايت هاي خارجي اشتباه نگيريد

يک ابهام معمولي در حوزه سئو وجود دارد که ممکن است برخي افراد سئو خارجي را با سئو سايت‌هاي خارجي اشتباه گيرند. اين ابهام ناشي از تفاوت در مفهوم واژه "خارجي" است. در اينجا توضيح مي‌دهيم که چرا نبايد اين دو را با يکديگر اشتباه گرفت: سئو خارجي (Off-Page SEO) و سئو داخلي (On-Page SEO) دو جنبه مهم در حوزه سئو و بهبود رتبه سايت در نتايج جستجو هستند. اين دو مفهوم به روش‌هاي متفاوتي اشاره دارند:

سئو خارجي به فعاليت‌هايي اشاره دارد که خارج از سايت شما انجام مي‌شود تا رتبه سايت شما در موتورهاي جستجو بهبود يابد. هدف از سئو خارجي، افزايش اعتبار و قدرت سايت در نظر موتورهاي جستجو است. در حاليکه سئو سايت‌هاي خارجي به معناي بهينه‌سازي و بهبود رتبه سايت‌هاي ديگر است که تأثيري در سايت شما ندارند. به عبارت ديگر، شما نمي‌توانيد مستقيماً بر رتبه يا عملکرد سايت‌هاي ديگر تأثير بگذاريد. اين کار به معناي انجام فعاليت‌هاي سئو بر روي سايت‌هاي ديگر است تا بهبود رتبه و قابليت شناسايي آنها توسط موتورهاي جستجو ايجاد شود.

در نتيجه، سئو خارجي و سئو سايت‌هاي خارجي دو مفهوم متفاوت هستند. سئو خارجي مرتبط با بهبود رتبه سايت شما است، در حالي که سئو سايت‌هاي خارجي به معناي بهينه‌سازي سايت‌هاي ديگر است که تأثيري مستقيم بر سايت شما ندارند. در اجراي يک استراتژي سئو جامع، هر دو نوع سئو را بايد به طور همزمان در نظر بگيريد.

هزينه سئو خارجي سايت‌ها چقدر است؟

هزينه سئو خارجي سايت‌ها ممکن است متغير و به برخي عوامل و عوامل مختلف بستگي داشته باشد. در زير برخي از عواملي که ممکن است در تعيين هزينه سئو خارجي تأثيرگذار باشند را بررسي مي‌کنيم:

1. حجم و رقابت بازا

اگر در يک صنعت رقابت بالا و حجم بزرگي از سايت‌ها فعاليت مي‌کنيد، هزينه سئو خارجي ممکن است بيشتر باشد. اين به دليل نياز به استراتژي‌ها و تلاش‌هاي بيشتر براي برتري در بين رقبا است.

2. محتواي سايت

کيفيت و محتواي سايت شما نقش مهمي در هزينه سئو خارجي دارد. اگر سايت شما محتواي ارزشمند و جذابي را ارائه مي‌دهد، بک لينک‌ها و ارجاعات طبيعي‌تر و آسان‌تر به سايت شما جذب خواهند شد و هزينه سئو خارجي کمتر خواهد بود.

3. استراتژي سئو

نوع استراتژي سئوي که انتخاب مي‌کنيد نيز مي‌تواند بر هزينه تأثيرگذار باشد. برخي از استراتژي‌هاي سئو خارجي ممکن است نيازمند همکاري با تيم‌ها و افراد خارجي باشد که مي‌تواند هزينه را افزايش دهد.

4. مدت زمان و تعهد

هزينه سئو خارجي بر اساس مدت زماني که براي اجراي استراتژي‌ها و بهبود رتبه سايت لازم است، متغير است. پروژه‌هاي طولاني‌مدت و تعهد بيشتر مي‌توانند باعث افزايش هزينه شوند.

5. شرکت يا متخصص سئو

انتخاب شرکت يا متخصص سئو نيز تأثيري در هزينه سئو خارجي دارد. مشاوران و شرکت‌هاي معتبر با تجربه ممکن است هزينه بيشتري داشته باشند، اما نتايج بهتري را نيز به ارمغان مي‌آورند. مهم است که به دقت انتخاب کنيد و با توجه به نيازها و اهداف خود، هزينه سئو خارجي را در نظر بگيريد. همچنين، همکاري با يک متخصص سئو با تجربه مي‌تواند به شما کمک کند تا برنامه‌ريزي مناسبي را براي بودجه سئو خود انجام دهيد.

جمع بندي

سئو خارجي شامل فعاليت هايي است که شما در دسترسي به منابع و سايت هاي ديگر در وب مشارکت مي کنيد. بک لينک ها (لينک هاي ورودي از سايت هاي ديگر) يکي از عناصر اصلي سئو خارجي هستند که بر رتبه سايت شما تأثير مي گذارند. اين بک لينک ها مي توانند از منابع گوناگوني مانند وبلاگ ها، سايت هاي خبري، فروم ها و شبکه هاي اجتماعي به دست آورده شوند. براي موفقيت در سئو خارجي، ايجاد بک لينک هاي معتبر و مرتبط با محتواي سايت شما بسيار مهم است.

علاوه بر بک لينک ها، سئو خارجي شامل استراتژي هاي ديگري نيز مي شود. ايجاد حساب کاربري در شبکه هاي اجتماعي و فعاليت مناسب در آنها، معرفي سايت در دايرکتوري ها، مشارکت در بحث ها و نظرسنجي ها و همکاري با ساير وب سايت ها و منابع مرتبط از جمله استراتژي هاي سئو خارجي موثر هستند.

سئو خارجي سايت از سئو داخلي (On-Page SEO) که به بهبود عوامل داخلي سايت مربوط مي شود متمايز است. در حالي که سئو داخلي بر ارتباط بين صفحات سايت، ساختار URL، استفاده از کلمات کليدي و بهينه سازي محتوا تمرکز مي کند، سئو خارجي توجه بيشتري به ارتباطات خارجي و بک لينک ها دارد.

پرسش های شما

مدت زمان لازم برای بهبود و افزایش سرعت سایت به اندازه‌ای است که به ویژگی‌های سایت شما مانند: حجم محتوا، تعداد درخواست‌های شبکه، تنظیمات سرور و ابزارهایی که برای بهبود سرعت مورد استفاده قرار می‌گیرد، بستگی دارد. در صورتی که سایت شما دارای مشکلات جدی در سرعت بارگیری باشد، نیاز به زمان بیشتری برای افزایش سرعت دارید، اما در صورتی که سایت شما به طور کلی برای کاربران به خوبی قابل دسترسی باشد و تنها نیاز به بهینه‌سازی جزئی داشته باشید، ممکن است زمان کمتری برای افزایش سرعت بارگیری صفحات وب نیاز باشد. به هر حال، بهبود و افزایش سرعت سایت به عنوان یک فرآیند تدریجی است و باید در طول زمان به آن اختصاص داده شود. این به معنای این است که شما باید به صورت مداوم سرعت بارگیری صفحات وب را بررسی کرده و بهبود بخشید تا بهترین تجربه کاربری را برای بازدیدکنندگان سایت خود فراهم کنید.

چگونه کار می کنیم؟

1. تماس بگیرید

2. ما وب سایت شما را تجزیه و تحلیل می کنیم و به شما نقل قول می دهیم.

3. قرارداد را امضا می کنیم.

4. ما به کانال های ارتباطی شما می پیوندیم.

5. ما داده های بیشتری جمع آوری می کنیم و دست به کار می شویم!