خدمات سئو

هرچه مشکل شما چالش برانگیزتر باشد، ما آن را بیشتر دوست داریم!

خدمات سئو

چرا سئو مهم است؟

بیشتر کاربران اینترنت ، کار خود را با جستجوی کلمه ای شروع می کنند.

مردم از اینترنت برای برآوردن نیاز خود به اطلاعات استفاده می كنند ، خواه این یافتن یك رستوران محلی ، یك لباس مناسب یا یك پیمانكار ایده آل برای بازسازی منزل باشد.

نزدیک به 93 درصد از ترافیک وب در موتورهای جستجو رخ می دهد. اگر می خواهید وب سایت شما پیدا شود، باید در موتورهای جستجوی اصلی ایندکس شده و رتبه بالایی کسب کنید.

مراحل سئو سایت شما در سورن سئو

1 0
تحلیل و بررسی
2 0
استراتژی
3 0
راه حل

آیا می خواهید وب سایت خود را به مسیر درست برگردانید؟

محتوای جدول

سئو بهینه سازی موتور جستجو فرایندی است که به مشتریان در ارتباط آنلاین با تجارت شما کمک می کند.

برخی از حقایق دیگر در مورد گوگل و موتورهای جستجو به طور کلی:

75%

75% از جستجوگران از صفحه اول صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) عبور نمی کنند.

5.8 میلیارد

گوگل بیش از 5.8 میلیارد جستجو در روز پردازش می کند.

2T

گوگل بیش از 2T جستجو در سال پردازش می کند.

19.3%

میانگین نرخ کلیک موقعیت 1 در نتایج جستجو 19.3% است.

10.57%

میانگین نرخ کلیک موقعیت 2 در نتایج جستجو 10.57% است.

7/10

7 از هر 10 جستجوی گوگل برای غذا در دستگاه های تلفن همراه انجام می شود.

46%

46 درصد از جستجوهای محصول در گوگل آغاز می شود.

92%

گوگل موتور جستجوی غالب با 92 درصد سهم بازار است.

در دنیای آنلاین ، می توانید وب سایت خود را به آسانی راه اندازی کنید و منتظر بمانید تا ترافیک به وب سایت شما بیاید. با این حال، احتمالاً وب‌سایت‌های زیادی وجود دارند که بر موضوعات مشابه شما متمرکز هستند.

موتورهای جستجو باید تصمیم بگیرند که کدام وب سایت‌ها را در هر موقعیت مشخص در نتایج جستجو برای هر عبارت جستجوی معین فهرست کنند. اجرای بهترین شیوه های سئو برای اطمینان از اینکه وب سایت شما ترافیک وب را برای جستجوهای مربوطه در موتورهای جستجو جذب می کند بسیار مهم است.

سئو چیست؟

خدمات سئو یا بهتره بگیم خدمات seo در اصل ” Search Engine Optimization ” به معنای بهینه سازی موتور جستجو می باشد که مخفف آن SEO است .

خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو با کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت ها در نتايج جستجوي موتورهای جستجو مانند گوگل با هدف رسيدن به رتبه بندي بالا بر روی سایت انجام می گیرد. به عبارتی می توان گفت هدف از خدمات سئو نشان دادن شما به کاربران است.

بطور کلی به فعالیت هایی که در داخل و خارج وب سایت جهت قرار گرفتن کلمات کلیدی وب سایت در صفحات نخست موتورهای جستجو و حفظ جایگاه در آنها صورت می گیرد ، خدمات سئو گفته می شود. خدمات سئو فرایندی بوده و مادامی که وب سایت ها وجود دارند می بایست این فرآیند وجود داشته باشد.

مجموعه سورن سئو ارائه دهنده خدمات سئو برای کلیه کسب و کارها در ابعاد مختلف است.

خدمات سئو (seo) چیست ؟

بطور کلی به فعالیت هایی که در داخل و خارج وب سایت جهت قرار گرفتن کلمات کلیدی وب سایت در صفحات نخست موتورهای جستجو و حفظ جایگاه در آنها صورت می گیرد ، خدمات سئو گفته می شود. خدمات سئو فرایندی بوده و مادامی که وب سایت ها وجود دارند می بایست این فرآیند وجود داشته باشد. مجموعه سورن سئو ارائه دهنده خدمات سئو برای کلیه کسب و کارها در ابعاد مختلف است.

خدمات سئو سفید چیست؟

خدمات سئو سفید به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که در راستای قوانین موتورهای جستجو بوده و از روش ها و تکنیک های حبابی و غیر متعارف استفاده نشود. موتورهای جستجو هوشمند مثل گوگل همیشه در صدد آن هستند که با توجه به جستجوی کاربران بهترین نتایج را در اختیار آنها قرار دهند. خدمات سئو سفید  روش های بهینه سازی وب  سایت ها بوده که قوانین موتورهای جستجو را رعایت می کنند و از ماندگاری بالایی برخوردار هستند.

خدمات سئو سیاه چیست؟

خدمات سئو سیاه به طور کلی به فعالیت هایی اطلاق می شود که از روش های غیر متعارف در صدد فریب موتورهای جستجو باشند. خدمات سئو سیاه یا کلاه سیاه ممکن است بصورت موقت باعث بهبود رتبه سایت و هدایت ترافیک به سمت سایت گردد ولی عمر آن بسیار کوتاه بوده و پس از اطلاع موتورهای جستجو از این مسئله، وب سایت مرتکب شده را جریمه خواهند کرد.

چه نوع خدمات سئو وجود دارد؟

خدمات سئوی مختلفی وجود دارد و در نهایت باید متناسب با نیازهای کسب و کار شما باشد. بیایید خلاصه ای از ظاهر یک برنامه جامع سئو را بررسی کنیم.

کدام یک از خدمات سئو مناسب سایت شماست؟

مهمترین خدمات سئو

برطرف نمودن مشکلات فنی سایت

قبل از هرگونه فعالیت بهینه سازی برای وب سایت ابتدا می بایست زیر ساخت فنی سایت مناسب باشد و به عبارتی دیگر می بایست مشکلات فنی وب سایت برطرف شود. شرکت سورن سئو ابتدا طی یک چک لیست کلیه مشکلات فنی وب سایت را بررسی نموده و سپس به برطرف کردن این مشکلات فنی می پردازد. تا زمانی که مشکلات فنی وب سایت بصورت کامل برطرف نشده باشد نمی توان در مراحل بعدی به نتیجه مطلوبی رسید.

تولید و مدیریت محتوا

در سئو، تولید محتوا یکی از مهمترین معیارها می باشد. می بایست برای وب سایت روی کلمات کلیدی مورد نظر محتوای مناسب آماده نمود. مدیریت محتوا از جمله وظایف اصلی صاحبان کسب و کار می باشد.

فعالیت در شبکه های اجتماعی

فعالیت در شبکه های اجتماعی یکی از معیارهای موتورهای جستجو برای قراردادن کلمات کلیدی در جایگاه های بالا می باشد. شبکه های اجتماعی با دادن سیگنال های قوی به سمت وب سایت باعث می شود بسرعت ترافیک مطلوبی به سمت وب سایت هدایت شود.

ایجاد بک لینک های طبیعی

اگر چه بک لینک ها کم کم از اعتبارشان کاسته می شود ولی هنوز دارای اعتبار می باشند و باعث دادن قدرت به وب سایت و یا به عبارتی دیگر باعث بهبود جایگاه کلمات کلیدی در موتورهای جستجو می شوند. ولی اینکه از چه وب سایت هایی بک لینک گرفته شود و از چه وب سایت هایی گرفته نشود از جمله موارد تخصصی است که شرکت سورن سئو به آن می پردازد. ایجاد بک لینک های می بایست بصورت طبیعی صورت پذیرد در غیر اینصورت می تواند صدمات زیادی به وب سایت وارد نماید.

فعالیت در دایرکتوری های هدف

دایرکتوری های هدف برای وب سایت ها در حوزه های مختلف، متفاوت می باشند. دایرکتورهای هدف با داشتن قدرت زیاد خود می توانند بصورت فزاینده ای به وب سایت ها کمک نمایند. فعالیت در دایرکتورهای هدف یکی از خدمات سئو مهم قابل ارائه توسط شرکت سورن سئو است.

مدیریت وبلاگ

وبلاگ ها ابزارهای قدرتمندی هستند که می توانند بسادگی محیطی را برای شما فراهم آورند که هر گونه محتوایی را بتوانید براحتی منتشر نمایید. از آنجایی که دامنه اصلی وبلاگ ها از قدرت زیادی برخوردار است از این رو می توانند به وب سایت هایی که لینک می دهند امتیاز خود را منتقل نمایند. ایجاد وبلاگ های مختلف برای وب سایت و مدیریت تمامی آنها از جمله خدمات سئو قابل ارائه توسط شرکت سورن سئو است.

شما در صورتی که بهترین وب سایت را برای خود راه اندازی کرده باشید.

بهترین محصولات و خدمات را در آن به مشتری ارائه دهید..

حتی پایین ترین قیمت ها را هم برای مشتریان در نظر بگیرید.

در صورتی که کاربران اینترنتی شما را نبینند ! چه بازخوردی می توان انتظار داشت؟

در واقع نتیجه تمام فعالیت های مثبت شما در فضای وب سایتتان زمانی بدست خواهد آمد که کاربران شما را پیدا کنند.

فقط روزانه 5.8 میلیارد جستجو در گوگل انجام می شود!

1 %
کاربرانی که قبل از خرید درباره یک محصول تحقیق می کنند
1 %
درصد افرادی که هرگز از صفحه اول نتایج عبور نمی کنند
1 %
تجارب آنلاینی که با یک موتور جستجو آغاز می شود

چرا بسیاری از افراد و شرکت ها به خدمات سئو نیاز دارند؟ چرا از خدمات سئو استفاده میکنیم ؟

امروزه بسیاری از افراد و شرکت ها با توجه به کسب و کار خود به تبلیغات نیازدارند تا در موتورهای جستجو مثل گوگل در ردیف اول و صفحات اول گوگل دیده شوند.

یک وب سایت برای قرار گرفتن کلمات کلیدی خود در جایگاه های اول موتورهای جستجو در سایت خود نیاز به سئو حرفه ای و متد سئو پایدار می باشد ، تا جایگاه خود را حفظ نماید.

بهینه سازی موتورهای جستجو موجب پیشرفت جایگاه شما در موتور های جست و جو می شود و میزان بازدید و ورودی وب سایت شما افزایش می یابد.

زمانی که کسب و کارتان در رتبه اول گوگل باشد مشتریان و یا اصطلاحا بازار هدف شما در سریع ترین زمان و به عنوان اولین نفر شما را پیدا کرده و در صورت مناسب بودن محصولات یا خدمات شما، اقدام به ارتباط گیری می کنند.

این موضوع فقط با بهره گیری از خدمات سئو برای شما میسر می شود.

سرمایه گذاری در خدمات سئو مزایای متعددی دارد . چند مثال عبارتند از:

در زمینه های تخصصی سئو مانند سئوی خارج از صفحه، سئو محلی و سئو فنی کمک بگیرید

وظایف سئو در حال انجام، مانند تحقیق کلمات کلیدی، ایجاد محتوا، ساخت لینک و موارد دیگر را برون سپاری کنید

دسترسی به نرم افزار برای نظارت بر رتبه بندی، ردیابی بازگشت سرمایه و موارد دیگر

به طور کلی، خدمات یک آژانس SEO به شما کمک می کند تا یک استراتژی سئو را پیاده سازی کنید (و حفظ کنید) و همچنین عملکرد جستجوی ارگانیک خود را پیگیری و نظارت کنید. بهترین قسمت؟ در طول روز زمان بیشتری برای تمرکز بر روی پروژه هایی که نیاز به توجه شما دارند، می گیرید.

ممکن است وسوسه شید و بگید خودم انجام میدم و کار را به شخصی که متخصص همین حرفه می باشد ندید با این حال، اگر در یک صنعت رقابتی هستید، رسیدن به موفقیت به تنهایی بسیار دشوار خواهد بود.

نکته دیگر زمان و مهارت های مورد نیاز برای اجرای مداوم و موفقیت آمیز سئو است. یک برنامه سئو موفق نیاز به ترکیبی از مهارت های متنوع دارد که عبارتند از:

1) HTML

2) جاوا اسکریپت

3) CSS

4) توسعه محتوا

5) طراحی خلاقانه

6) استراتژی وب

7) فیلمبرداری

8) UX/UI

9) روابط عمومی

10) مجموعه مهارت سئو

همچنین جستجو و حفظ ارتباطات رسانه ای و مشارکت با رسانه های معتبر دشوار است. اینها زمانی مهم می شوند که نیاز به کسب اقتدار و اعتماد به خود داشته باشید. به سادگی منطقی نیست که یک کسب و کار خود را در خارج از تجارت اصلی خود گسترش دهد.

به صورت کلی روش های تبلیغات را می توان به چند نوع تقسیم بندی نمود:

1- رادیو

2- تلویزیون

3- تبلیغات محیطی و ..

یکی از روشهای تبلیغات ، سئو می باشد. سئو دارای سه ویژه گی متمایز است که هیچ کدام از روش های تبلیغاتی نام برده شده از آن برخوردار نمی باشند.

ویژگی های سئو :

⦁ سئو یا بهینه سازی سایت هدفند است.

⦁ سئو دارای ماندگاری بالایی است و به محض اتمام شارژ تبلیغات آن پایان نمی پذیرد.

⦁ سئو دارای هزینه های کمتری از روش های تبلیغاتی نام برده در بالا دارد.

از این رو این روش تبلیغات برای کسب و کار ها علاوه بر هدفمند بودن و ماندگاری بالا ، صرفه اقتصادی نیز دارد.

قصد دارید در بزرگ ترین ویترین جهانی یک جایگاه خوب برای کسب و کار خود داشته باشید؟

باید سریعا اقدام به پیاده سازی اصول سئو در وب سایتتان کنید و آن را با توجه به استاندارد های گوگل بهینه کنید.

مجموعه سورن سئو بصورت فوق تخصصی خدمات سئو سایت را به شما عزیزان ارائه می دهد.

با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چه عواملی در رتبه بندی سئو در سال 1401 مهم است؟

سئو برای جذب ترافیک موتورهای جستجو به سایت شما انجام می شود. یک موتور جستجو تصمیم می گیرد که چگونه وب سایت ها را دقیقاً رتبه بندی کند؟ پاسخ به این سوال پیچیده است زیرا صدها فاکتور رتبه بندی وجود دارد، اما ما مهم ترین آن را برای شما مینویسیم و از آن استفاده کنید .

محتوا

شاید شنیده باشید که محتوا پادشاه است. در ابتدایی‌ترین سطح، موتورهای جستجو می‌خواهند کاربران را با مرتبط‌ترین محتوا تا حد امکان با درخواستشان مطابقت دهند. یکی از دلایلی که مقالات ویکی‌پدیا اغلب در رتبه‌بندی بالایی قرار می‌گیرند این است که جامع و قابل اعتماد هستند. موتورهای جستجو به محتوای صفحه، تازگی محتوا نگاه می کنند و الگوریتم های پیچیده ای را برای درک اینکه آیا محتوا مربوط به جستجوگر است.

به عنوان مثال، فرض کنید یک وب سایت ماگ یا فنجان دارید و ماگهایی با اشکال و اندازه های مختلف می فروشید. شما باید مطمئن شوید که محتوایی در وب سایت خود دارید که به وضوح در مورد لیوان های قهوه یا ماگ می باشد . این می‌تواند شامل صفحات محصول لیوان، و همچنین محتوایی در مورد تاریخچه ماگ و نحوه ساخت آن‌ها یا حتی خلاق‌ترین فنجان‌های قهوه یا ماگ در تمام دوران باشد. محتوا سنگ بنای اصلی، هدایت ترافیک جستجوی ارگانیک به سایت شما است.

تجربه کاربری (UX)

ممکن است محتوای عالی داشته باشید، اما اگر تجربه ux ضعیفی ارائه دهید، کاربران سایت شما را ترک خواهند کرد و دیگر هرگز از سایت شما بازدید نخواهند کرد. این چیزی است که موتورهای جستجو سعی می کنند به هر قیمتی از آن اجتناب کنند و بنابراین وب سایت هایی با تجربه کاربری عالی رتبه بندی می کنند. بنابراین، چه چیزی یک تجربه کاربری عالی را ایجاد می کند؟

سرعت صفحه بالا – خدمات سرعت سایت

یک وب سایت سازگار با موبایل

هیچ پیام پاپ آپی وجود ندارد

کاربران باید بتوانند به سرعت و به راحتی از محتوای شما استفاده کنند و سایت شما را بالا و پایین کنند و درآن ماندگاری بیشتری داشته باشند . این امر به ویژه اهمیت یافته است زیرا دستگاه های تلفن همراه به طور چشمگیری رایج شده اند و اکنون اکثریت ترافیک وب را تشکیل می دهند.

گوگل در سال 2021 به‌روزرسانی الگوریتم خود را بر اساس تجربه کاربر ارائه کرده . این توجه نادیده گرفته شده برای توسعه وب قرار است اهمیت زیادی پیدا کند.

سئو فنی

با تجربه کاربر و عوامل رتبه بندی فنی همپوشانی هایی وجود دارد. این ها شامل بهترین شیوه های توسعه وب برای افزایش سرعت صفحه، اما همچنین بهینه سازی متا داده ها و ملاحظات معماری وب است.

سئوی فنی با پیکربندی هایی که می توانند در وب سایت و سرور پیاده سازی شوند تعریف می شود (به عنوان مثال عناصر صفحه، پاسخ های هدر HTTP، نقشه های سایت XML، تغییر مسیرها یا ریدایرکت ، داده های متا و غیره). کار فنی سئو تاثیر مستقیم یا غیرمستقیم بر خزیدن موتورهای جستجو، نمایه سازی و در نهایت رتبه بندی دارد. به این ترتیب، سئوی فنی شامل تجزیه و تحلیل، تحقیق کلمات کلیدی، توسعه پروفایل بک لینک یا استراتژی های رسانه های اجتماعی نمی شود.

معیارهای بازخورد کاربر

موتورهای جستجو همچنین به داده های رفتاری که کاربران به عنوان سرنخ در هنگام جستجوی محتوا می گذارند تکیه می کنند. این ممکن است شامل نرخ کلیک برای یک جستار معین باشد یا اگر کاربر پس از کلیک روی یک نتیجه، دکمه بازگشت را خیلی سریع بزند. این عوامل رتبه‌بندی همیشه شفاف نیستند و متخصصان وب باید به سرنخ‌های ظریفی که موتورهای جستجو از خود می‌گذارند یا بازخورد کارشناسان و کارمندان موتورهای جستجو تکیه کنند.

بک لینک ها

بک لینک هر لینکی است که به صفحه شما اشاره می کند. موتورهای جستجو به تعداد لینک هایی که به یک صفحه خاص اشاره می کنند و کدام سایت به آن اشاره می کند نگاه می کنند. اگر محتوای شگفت انگیزی دارید و مردم آن را قابل اعتماد و جامع می دانند، می خواهند به شما لینک دهند. با این حال، موتورهای جستجو برای تعیین ارزش لینک به کیفیت لینک ها نگاه می کنند. همه آنها به یک اندازه خلق نشده اند.

مهم است که توجه داشته باشید این سیگنال رتبه بندی در گذشته توسط وب سایت هایی که در آن زمان از الگوریتم ها استفاده می کردند مورد سوء استفاده قرار گرفته است. در نتیجه، موتورهای جستجو به‌روزرسانی‌هایی را برای اطمینان از یکپارچگی نتایج جستجو منتشر کردند. اطمینان حاصل کنید که یکپارچگی و روش های فروشندگانی که به شما قول بک لینک می دهند را کاملا بررسی کرده اید.

10 قدم برای موفقیت در جستجوگرها

مشاوران باتجربه بازاریابی ما برای تعیین اهداف بازاریابی دیجیتال شما و ایجاد یک بستر اولیه برای شروع استراتژی طرح SEO شما با شما همکاری می کنند.

با بررسی  وب سایت شما ، درک بهتری از نقاط قوت و ضعف موقعیت فعلی شما پیدا می کنیم. با استفاده از طیف گسترده ای از ابزارهای جستجوگرها ، عناصر وب سایت شما را که بهترین بهره را دارند ، شناسایی و اولویت بندی می کنیم.

بررسی عملکرد رقبا راهی اثبات شده برای تشخیص ارزش پیشنهادی منحصر به فرد شماست. این همچنین به تیم SEO ما کمک می کند نقاط قوت کسب و کار شما را برجسته کند و در عین حال با فضای رقابتی صنعت خود هماهنگ باشد.

این مرحله مهم شامل تجزیه و تحلیل عمیق اصطلاحات جستجوی محبوب (کلمات کلیدی) ، همراه با بینش مفید در مورد چگونگی جستجوی مشتریان شما است. تیم ما حجم جستجو ، رقابت و فرصت ها را از طریق تعداد زیادی ابزار کلمه کلیدی تجزیه و تحلیل می کند تا اصطلاحاتی را که برای رشد کسب و کار شما با ارزش ترین هستند ، شناسایی کند.

استراتژیست های SEO ما نحوه اجرای طرح بهینه سازی شما را تعیین می کنند و عبارات کلیدی مناسب را به صفحات مناسب سایت خود اختصاص می دهند. این مرحله مهم اطمینان می دهد که مشتریان شما هنگام جستجوی اصطلاحات مربوط به تجارت ، محصولات یا خدمات شما را پیدا می کنند.

با استفاده از نقشه تحقیق و بهینه سازی ما ، سئوکاران ما بهینه سازی روی صفحه را برای وب سایت شما اعمال می کنند. ما تمام تغییرات ایجاد شده را ردیابی می کنیم و به تیم خود کمک می کنیم تا اثربخشی برنامه خود را بسنجند.

نظارت بر ترافیک و رتبه بندی

با استفاده از داده های عملکرد سایت ، ما برنامه SEO خود را اصلاح می کنیم و به بهبود بهینه سازی موتور جستجوی شما ادامه می دهیم. مطالعه داده های تجزیه و تحلیل شما به ما امکان می دهد تنظیمات لازم را در بهینه سازی شما انجام دهیم و همچنان بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کنیم.

تیم ما با خدمات بازاریابی محتوا ، محتوای منحصر به فردی را تولید می کند که هدف آن جذب مشتریان شما و عملکرد در موتورهای جستجو است.

ما همچنان به طور منظم عملکرد سایت شما را رصد و گزارش می کنیم. این شامل بررسی داده های تجزیه و تحلیل شما به همراه سلامت کلی سایت شما ، به تیم ما اجازه می دهد در بالای موقعیت سایت شما در بازار باقی بماند.

سوالات متداول

منطقی ترین هدف طراحی سایت را می توان کمک به معرفی خدمات یا محصولات، ارائه اطلاعات مفید، فروش بیشتر و توسعه تجارت و کسب و کار دانست. ما بررسی سئو سایت شما، یک برنامه دقیق کاری بصورت ماهیانه یا هفتگی به شما ارائه میدهیم تا هزینه های سئو شما را کاهش دهیم.

منطقی ترین هدف طراحی سایت را می توان کمک به معرفی خدمات یا محصولات، ارائه اطلاعات مفید، فروش بیشتر و توسعه تجارت و کسب و کار دانست. ما بررسی سئو سایت شما، یک برنامه دقیق کاری بصورت ماهیانه یا هفتگی به شما ارائه میدهیم تا هزینه های سئو شما را کاهش دهیم.

از آن جایی که سایت شما به عنوان یک مرکز، فروشگاه یا دفتر، بدون هیچ محدودیت مکانی و زمانی در دسترس کاربران سطح اینترنت است، برای کسب و کار شما بسیار مهم است که در این فضا موثر واقع شوید و سهم خود را از این بازار پر رفت آمد بردارید.

سئو سایت خود را از 0 تا 100 به ما بسپارید و ما سریع ترین مسیر برای رسیدن به رتبه اول گوگل را پیش خواهیم گرفت.

یکی از اصلی ترین سوالات در خصوص اجرای خدمات سئو، قیمت و تعرفه آن است .

هزینه خدمات سئو به میزان ترافیک کلمات کلیدی و سختی و راحتی آنها بستگی دارد. هزینه خدمات سئو ممکن است برای کلمات مختلف و همچنین نوع وب سایت ها متفاوت باشد. هزینه خدمات سئو معمولا توسط ابزار Google Planner ارزیابی می شود. این ابزار میزان جستجو کلمات کلیدی را در ماه نشان می دهد.

در برخی پروژه ها تنها اقدام به تولید محتوای صحیح و حرفه ای برای دستیابی به رتبه های بالا، پاسخ گو است اما هرچه سطح رقابت وسیع تر و سنگین تر شود، نیاز به بهره گیری از تکنیک های پیشرفته تر و پر ریسک تر، بیشتر می شود.

فاکتور های بسیار زیادی برای بهینه سازی سایت وجود دارد که گروه سورن سئو با مطالعه مستمر از سورس های خارجی و البته بکار گیری تجربیات بدست آمده در پروژه های پیشین ، استراتژی سئو سایت شما را طرح ریزی کرده و در یک مدت زمان معقول، سایت شما را به بالا ترین نتایج گوگل در کسب و کارتان راهنمایی می کند.

چگونه کار می کنیم؟

تماس متخصصان سورن سئو

1. تماس می گیریم

بهینه سازی سرعت سایت

2. ما وب سایت شما را تجزیه و تحلیل می کنیم و به شما نقل قول می دهیم.

3. قرارداد را امضا می کنیم.

4. ما به کانال های ارتباطی شما می پیوندیم.

خدمات سئو

5. ما داده های بیشتری جمع آوری می کنیم و دست به کار می شویم!

مقالات مرتبط با خدمات سئو

کاربرد هوش مصنوعی در سئو
سئو عمومی

کاربرد هوش مصنوعی در سئو چیست؟

امروزه شرکت های بزرگی در جهان برای ارائه خدمات و پیشبرد اهداف خود از هوش مصنوعی بهره می گیرند و در این زمینه سرمایه گزاری های کلانی را برای ایجاد سخت افزارها و نرم افزارهای هوشمند و ار ائه آنها به سایر شرکت ها، انجام داده اند، چرا که می دانند آینده دنیای اطلاعات و دیجیتال به هوش مصنوعی گره خورده است. از جمله این شرکت ها می توان به آمازون Amazon ، اپل Apple و فیس بوک Facebook اشاره نمود.

هانی مون گوگل (Google honeymoon) یا ماه عسل
سئو عمومی

هانی مون گوگل(Google honeymoon) یا الگویتم ماه عسل چیست؟

گوگل هانی مون یک فرصت طلایی است که برای مدتی کوتاه سایت شما در صفحه اول نتایج جست و جوی گوگل نمایش داده میشود و معمولا وقتی که از گوگل هانی مون خارج شوید متوجه افت رتبه سایت خود خواهید شد.

سندباکس گوگل چیست
سئو عمومی

سندباکس گوگل (Google Sandbox) چیست؟

گوگل (Google) امروزه بزرگترین موتور جستجوی جهان است و بی شک گوگل (Google) بخش مهمی از زندگی ماست چرا که ما برای جستجوی اطلاعات و خرید و حتی کارهای روزمره به گوگل مراجعه می کنیم. اگر یک وب سایت نوپا و جدید راه اندازی کنید،درسندباکس گوگل Google Sandbox قرار می گیرید. ما در این مقاله میخواهیم شما را با مفهومی به اسم سندباکس گوگل(Google Sandbox)‌‌ آشنا کنیم.

سئو و معنی آن
سئو عمومی

سئو چیست ؟

مقدمه :
سئو به مجموعه فناوری‌ها و فعالیت های نامنظم ولی پیوسته و روش‌هایی گفته می‌شود که به کمک آن‌ها می‌توان سایت خود را در موتورهای جستجو بهینه‌سازی کرد شما در این مقاله می توانید مفهوم کامل سئو چیست را یاد بگیرید .

آنالیز سئو سایت سورن

خبر نامه