تماس فوری

بستن

افزایش سرعت سایت

وقتی صحبت از عملکرد سایت شما می شود، سرعت صفحه از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا سرعت سایت تأثیر زیادی بر تجربه کاربر، سئو و نرخ تبدیل دارد . بهبود عملکرد وب سایت برای جذب ترافیک به سایت و درگیر نگه داشتن بازدیدکنندگان سایت ضروری است.

سایتی که دارای سرعت بالایی است نه تنها تجربه کاربری (UX) را افزایش می دهد، بلکه می تواند به افزایش رتبه موتور جستجوی شما نیز کمک کند .

اینترنت امروزی روزبه‌روز سریع‌تر و سریع‌تر می‌شود. اگر سایت شما با این سرعت قدم به قدم نباشد، شما با یک رقابت نامتعادل روبرو خواهید بود. اما نگران نباشید، ما در اینجا هستیم تا کمک کنیم.

💼 ما تیم متخصصان افزایش سرعت سایت هستیم، آماده برای تبدیل سایت شما به یک ماشین سرعت عالی.

🚄 به چی می‌اندیشید؟ دقایقی از وقت خود را به خدمات ما اختصاص دهید و ما می‌توانیم تجربه کاربری سایت شما را به طور کلی تغییر دهیم.

⏱️ زمان بسیار مهم است. هر ثانیه بیشتر برای بارگذاری صفحه شما، ممکن است به معنی از دست دادن کاربران باشد. با استفاده از خدمات ما، شما می‌توانید سرعت بارگذاری سایت خود را به طور قابل توجهی افزایش دهید.

💻 ما تکنیک‌هایی را بکار می‌بریم که از بهترین و جدیدترین فناوری‌ها پشتیبانی می‌کنند. از بهینه‌سازی کد تا سرورهای پیشرفته، هر چیزی که برای افزایش سرعت سایت شما نیاز است.

✅ پیش از هر چیز دیگر، ما به نتایج معتقد هستیم. اگر شما با سرعت فعلی سایت خود راضی نیستید، ما ضمانت می‌دهیم که شما را راضی خواهیم کرد.

📞 همین حالا با ما تماس بگیرید یا از طریق وب‌سایت ما مشاوره رایگان درخواست کنید. برای افزایش سرعت سایت خود، به ما بپیوندید .

آیا می خواهید تجربه کاربری و رتبه سایت خود را افزایش دهید؟

هیچ چیز ناامیدکننده‌تر از این نیست که سعی کنید از یک وب‌سایتی بازدید کنید و فقط با صفحات و تصاویری که برای همیشه بارگذاری می‌شوند از شما استقبال شود.

در این روزگار، حتی کوچک‌ترین تأخیر می‌تواند کاربران را به صفحه جستجو بازگرداند تا وب‌سایت دیگری را انتخاب کنند.

افزایش سرعت سایت یکی از راه‌های افزایش تجربه کاربری و رتبه سایت است. بهبود سرعت بارگیری صفحات وب می‌تواند بهبود تجربه کاربری کاربران را برای بازدید از سایت شما ایجاد کند. همچنین، سرعت بارگیری سایت یکی از عواملی است که در رتبه‌بندی سایت‌ها در موتورهای جستجو تاثیر می‌گذارد. بنابراین، با بهبود و افزایش سرعت سایت خود، احتمال اینکه سایت شما در نتایج جستجو بالاتر قرار بگیرد، بیشتر می‌شود.

افزایش سرعت سایت می‌تواند به کاهش نرخ خروج و افزایش فروش کمک کند. با کاهش زمان بارگیری صفحات وب، احتمال خروج کاربران از سایت را کاهش داده و با افزایش سرعت بارگیری، احتمال خرید کاربران بیشتر می‌شود.

با تیم حرفه ای افزایش سرعت سایت سورن سئو همراه شوید تا به راحتی سرعت وب سایت خود را بهبود دهید. زیرا تیم ما با تجربه در زمینه بهینه‌سازی سرعت وب سایت، می‌تواند به شما در بهینه‌سازی و افزایش سرعت وب سایت کمک کند.

فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم

فرم درخواست

راه های ارتباطی سریع تر با ما

ما از تماس شما خوشحال میشویم!

اگر تصور می کنید سرعت سایتتان کند شده است و از رقیبان خود عقب افتاده اید ، ممکن است زمان آن رسیده باشد که سرعت آن را آزمایش کرده و بهبود ببخشید.

چگونه سرعت وب سایت را تست کنید؟ چه تاثیری روی وب سایت شما می گذارد؟ آیا راهی برای سریعتر کردن سایت شما برای کاربران وجود دارد؟ اینها تنها چند سوال است که ممکن است به عنوان مالک سایت داشته باشید.

آیا می خواهید از سرعت سایت خود تست بگیرید ؟

خوشبختانه، ابزارها و نکات زیادی برای آزمایش و افزایش سرعت وب سایت وجود دارد تا مطمئن شوید که مخاطبان شما تجربه مثبتی در سایت شما دارند که باعث بازگشت آنها به سایت شما می شود. خوشبختانه، ابزارهای تست سرعت وب سایت و همچنین تست های سرعت وب سایت برای موبایل برای کمک به شما وجود دارد. در ادامه مواردی را توصیه می کنیم:

1. Google PageSpeed​​Insights

برای محاسبه ترافیک تلفن همراه شما، Google PageSpeed ​​Insights می‌تواند آزمایش‌هایی را برای وب‌سایت دسکتاپ و تلفن همراه شما ایجاد کند. بهترین بخش این است که امتیاز شما با پیشنهادهایی برای بهبود عملکرد سایت شما دنبال می شود که برخی از آنها را می توانید بلافاصله پیاده سازی کنید.

تست سرعت دسکتاپ

چگونه کار می کنیم؟

تماس متخصصان سورن سئو

1. تماس می گیریم

بهینه سازی سرعت سایت

2. ما وب سایت شما را تجزیه و تحلیل می کنیم و به شما گزارش می دهیم.

3. قرارداد را امضا می کنیم.

4. ما به کانال های ارتباطی شما می پیوندیم.

خدمات سئو

5. ما داده های بیشتری جمع آوری می کنیم و دست به کار می شویم!

سوالات متداول

مدت زمان لازم برای بهبود و افزایش سرعت سایت به اندازه‌ای است که به ویژگی‌های سایت شما مانند: حجم محتوا، تعداد درخواست‌های شبکه، تنظیمات سرور و ابزارهایی که برای بهبود سرعت مورد استفاده قرار می‌گیرد، بستگی دارد.

در صورتی که سایت شما دارای مشکلات جدی در سرعت بارگیری باشد، نیاز به زمان بیشتری برای افزایش سرعت دارید، اما در صورتی که سایت شما به طور کلی برای کاربران به خوبی قابل دسترسی باشد و تنها نیاز به بهینه‌سازی جزئی داشته باشید، ممکن است زمان کمتری برای افزایش سرعت بارگیری صفحات وب نیاز باشد.

به هر حال، بهبود و افزایش سرعت سایت به عنوان یک فرآیند تدریجی است و باید در طول زمان به آن اختصاص داده شود. این به معنای این است که شما باید به صورت مداوم سرعت بارگیری صفحات وب را بررسی کرده و بهبود بخشید تا بهترین تجربه کاربری را برای بازدیدکنندگان سایت خود فراهم کنید.

برای بررسی سرعت بارگیری صفحات وب سایت خود، می‌توانید از ابزارهای آنلاین رایگان و مفیدی که برای این منظور توسعه داده شده‌اند، استفاده کنید. در ادامه، چند نمونه از این ابزارها را برای شما معرفی می‌کنیم:

1- Google PageSpeed Insights: یکی از محبوب‌ترین ابزارهای بررسی سرعت بارگیری صفحات وب، Google PageSpeed Insights است. با وارد کردن آدرس سایت خود، این ابزار به شما امتیاز سرعت و کارایی سایت شما را ارائه می‌دهد و پیشنهادهایی برای بهبود سرعت وب سایت شما ارائه می‌کند.

2- GTmetrix: این ابزار نیز به شما امتیاز سرعت و کارایی سایت شما را ارائه می‌دهد و نکاتی برای بهبود سرعت وب سایت شما ارائه می‌کند. همچنین، این ابزار به شما امکان می‌دهد تا زمان بارگیری صفحات وب سایت خود را در مرورگرهای مختلف بررسی کنید.

3- Pingdom: این ابزار به شما امتیاز سرعت و کارایی سایت شما را ارائه می‌دهد و به شما اجازه می‌دهد تا محتوایی که زمان بارگیری آن بیشتر است را شناسایی کنید و سرعت بارگیری آن را بهبود دهید.

4- WebPageTest: ابزار WebPageTest به شما اجازه می‌دهد تا سرعت بارگیری صفحات وب خود را در مرورگرهای مختلف و در مکان‌های مختلف جغرافیایی بررسی کنید. همچنین، این ابزار به شما امکان می‌دهد تا زمان بارگیری هر عنصر را به طور جداگانه بررسی کنید.

با استفاده از این ابزارها، می‌توانید عیب‌یابی کنید و نکاتی را برای بهبود سرعت وب سایت خود شناسایی کنید.

مقالات مرتبط با سئو تکنیکال (سئو فنی)

مقالات بیشتری وجود ندارد