وبلاگ

کاربرد هوش مصنوعی در سئو
سئو عمومی

کاربرد هوش مصنوعی در سئو چیست؟

امروزه شرکت های بزرگی در جهان برای ارائه خدمات و پیشبرد اهداف خود از هوش مصنوعی بهره می گیرند و در این زمینه سرمایه گزاری های کلانی را برای ایجاد سخت افزارها و نرم افزارهای هوشمند و ار ائه آنها به سایر شرکت ها، انجام داده اند، چرا که می دانند آینده دنیای اطلاعات و دیجیتال به هوش مصنوعی گره خورده است. از جمله این شرکت ها می توان به آمازون Amazon ، اپل Apple و فیس بوک Facebook اشاره نمود.

هانی مون گوگل (Google honeymoon) یا ماه عسل
سئو عمومی

هانی مون گوگل(Google honeymoon) یا الگویتم ماه عسل چیست؟

گوگل هانی مون یک فرصت طلایی است که برای مدتی کوتاه سایت شما در صفحه اول نتایج جست و جوی گوگل نمایش داده میشود و معمولا وقتی که از گوگل هانی مون خارج شوید متوجه افت رتبه سایت خود خواهید شد.

سندباکس گوگل چیست
سئو عمومی

سندباکس گوگل (Google Sandbox) چیست؟

گوگل (Google) امروزه بزرگترین موتور جستجوی جهان است و بی شک گوگل (Google) بخش مهمی از زندگی ماست چرا که ما برای جستجوی اطلاعات و خرید و حتی کارهای روزمره به گوگل مراجعه می کنیم. اگر یک وب سایت نوپا و جدید راه اندازی کنید،درسندباکس گوگل Google Sandbox قرار می گیرید. ما در این مقاله میخواهیم شما را با مفهومی به اسم سندباکس گوگل(Google Sandbox)‌‌ آشنا کنیم.

سئو و معنی آن
سئو عمومی

سئو چیست ؟

مقدمه :
سئو به مجموعه فناوری‌ها و فعالیت های نامنظم ولی پیوسته و روش‌هایی گفته می‌شود که به کمک آن‌ها می‌توان سایت خود را در موتورهای جستجو بهینه‌سازی کرد شما در این مقاله می توانید مفهوم کامل سئو چیست را یاد بگیرید .

آنالیز سئو سایت سورن

خبر نامه