سئو محلی

هرچه مشکل شما چالش برانگیزتر باشد، ما آن را بیشتر دوست داریم!

با سئو خارجی ، تکنیکال پتانسیل وب سایت خود را بالا ببرید

چه مربوط به جاوا اسکریپت باشد، چه ساختار سایت پیچیده‌ای که درک آن برای روبات‌ها دشوار است، یا یک مشکل عملکرد وب ، ما مشکل و فرصت‌های شما را برای رشد شناسایی می‌کنیم.
سئوی محلی چیست؟ چگونه کار می‌کند و اهمیت سئو محلی در چیست؟ چه تفاوتی با سئوی وب سایت دارد؟ اصول و روش‌های پیاده‌سازی آن چگونه است؟ چگونه کسب‌وکار خود را در جستجوی محلی رتبه‌بندی کنید تا مشتریان بیشتری را از طریق جستجوی ارگانیک جذب کسب و کار خود کنید.

اهمیت سئو

سئو به روشی اشاره دارد که مدیران وب سایت برای نشان دادن وب سایت خود به صورت ارگانیک در صفحه نتایج موتور جستجو هنگامی که شخصی عبارات مرتبط با محصولات یا خدمات شرکت را جستجو می‌کند، استفاده می‌کند. به این ترتیب سئو وب سایت‌ها را با مخاطبین به کمک موتور‌های جستجو مرتبط می‌کند.

سئوی محلی Local seo چیست؟

سئو محلی (Local SEO)، تقریباً یک روش جدید در بهینه‌سازی سایت برای موتور جستجوی گوگل است. امروزه بیش از ۴۶٪ از تمام جستجو‌های گوگل با هدف محلی انجام می‌شود. وقتی مخاطبی عبارتی را در موتور جستجوگر گوگل سرچ می‌کند، گوگل مکان جغرافیایی این فرد و سابقه‌های قبلی جستجو‌های او را در نظر گرفته و تلاش می‌کند نتایج‌ را بر این اساس به کاربر نمایش دهد. برای این که بتوانید خدمات و سرویس‌های کسب و کار خودتان را به مخاطبان محلی نمایش دهید، نیاز است با این روش آشنا شوید. دلایل اهمیت سئوی محلی ۱۰ دلیل اهمیت سئوی محلی را مورد بررسی قرار می‌دهیم که سبب افزایش بازدید و جذب مخاطبان به کسب و کار شما می‌شود. طبق گفته گوگل: ۳۰ درصد از تمام جستجو‌های تلفن همراه مربوط به مکان است. ۷۸ درصد از افرادی که در تلفن‌های خود به دنبال چیزی در این نزدیکی هستند در عرض یک روز از آن کسب و کار بازدید می‌کنند. طبق آمار ارائه شده بطور متوسط ۶۴ درصد مشتریان محلی در اینترنت بدنبال کسب و کار‌های جدید هستند. ۲۸ درصد از جستجو‌های محلی برای چیزی به خرید منجر می‌شود. درصد کمی محل کسب و کار‌ها خود را ثبت کردهاند و از این امکانات رایگان استفاده کرده‌اند. امروزه بیش از ۵۸ درصد ازجستجو‌های مخاطبین به شکل محلی صورت می‌گیرد. افزایش استفاده از گوشی‌های هوشمند برای استفاده از اینترنت. برگشت سرمایه در لوکال سئو بسیار مناسب‌تر و سریع‌تر از روش‌های تبلیغاتی دیگر است. امروزه تعداد خوانندگان روزنامه‌ها کاهش یافته بین ۴۰ تا ۸۰ درصدو تمایل افراد به اینترنت افزایش یافته است و این سبب می‌شود که با انجام سئو محلی شانس بیشتری برای دیده شدن داشته باشید. طبق گزارشات بیش از ۷۰ درصد از مخاظبین به کسب‌وکار‌های محلی و نتایج نمایش داده شده به آن‌ها اعتماد دارند.

آموزش لوکال سئو و تکنیک‌های آن

الگوریتم گوگل برای رتبه‌بندی نتایج جستجوی محلی به طیف گسترده‌ای از سیگنال‌های مختلف متکی است، بنابراین تشخیص اینکه کجا باید تلاش خود را اختصاص دهید می‌تواند دشوار باشد. برای اطمینان از اینکه یک کسب و کار محلی رتبه خوبی برای عبارات جستجوی مرتبط دارد، توجه به تعدادی از عوامل مختلف رتبه‌بندی سئو محلی مهم است. در اینجا تعدادی از روش‌های برتر برای موفقیت در سئوی محلی آورده شده است. به این نکته توجه داشته باشید که قبل از لوکال سئو حتماً روی سئو وب سایت خودتان هم کار کرده باشید. مهم‌ترین چیز‌های که در لوکال سئو باید به آن توجه شود، عبارت‌های ثبت شده آدرس، نام و شماره تلفن در صفحات سایت و بهینه‌سازی متا تگ‌ها و مالکیت دامنه است.

تأیید کردن لیست کسب‌وکار من در گوگل

اولین قدم نیاز است به کسب و کار من در گوگل رفته، داده‌های وب سایت را وارد کنید تاسبب ارتباط کسب وکار شما با مشتریان می‌گردد. سپس یک کد تأییدیه برای شما ارسال می‌شود. دقت کنید نام آدرس و شماره تلفن را صحیح وارد کنید. ودر نهایت انتخاب کنید که کسب و کار شما در چه گروهی قرار دارد و بقیه اطلاعات خواسته شده را وارد کنید.

وارد کردن اطلاعات تماس در تمام صفحات وب‌سایت

باید در همه صفحه‌های وب سایت تعداد شعبه‌ها، آدرس، تلفن، ‌ایمیل و آدرس سایت نوشته شودو دقیقاً شبیه باشد. دقت کنید که در وارد کردن شماره تلفن کد شهر را وارد نکنید. حتماً آدرس کسب و کار را به صورت متن بنویسید. به صفحه پروفایل کسب و کارتان در گوگل پلاس بروید و همه اطلاعات خواسته شده را کامل پر کنید.

قرار دادن نقشه گوگل در وب سایت خودتان

بهتر است نقشه گوگل را در وب سایت خودتان استفاده کنید. بهترین جا برای آن، پایین صفحه سایت یا ارتباط با ما است. استفاده از تگ‌های گوگل برای نشان دادن موقعیت کسب‌وکار از تگ‌های گوگل استفاده کنید تا گوگل آسان‌تر مکان‌یابی کند و آدرس کسب و کار شما را دقیقاً پیدا کند. ابزار‌های گوناگونی هست تا شما تگ‌ها را آنلاین خلق کنید.

درخواست اسنیپت‌های باارزش و همخوان با کسب‌وکار خودتان را تولید کنید

اسنیپت یک عنوان، یک URL و توضیحات اضافه‌تر و جامع‌تر صفحه است. این نتیجه جستجو واحد با بخش‌هایی از محتوای جستجو مطابقت دارد. افزایش این نوع اسنیپت سبب می‌شود که گوگل از کسب‌وکار شما درک و فهم بیشتری داشته باشد.

محتوا‌ها و متا تگ‌ها را با کلمات کلیدی بهینه کنید و تصاویر اضافه کنید

محتوای تازه و منظم نیاز روز است و اکثر صاحبان کسب و کار زمانی برای تولید محتوای معمولی ندارند. همچنین ایجاد محتوای ارزشمند یک چیز است و بهینه‌سازی آن برای کسب رتبه چیز دیگری است. شما باید کلمات کلیدی مناسب را پیدا کنید، آن‌ها را در مکان‌های مناسب قرار دهید و حجم مناسب را حفظ کنید. از تصاویر بهینه شده بهره ببرید.

برای هر یک از شعبه‌های فروشگاه تان صفحات اختصاصی طراحی کنید.

اهمیت دادن به سرعت سایت. فعالیت داشتن در شبکه‌های اجتماعی.

مطمئن شوید که وب سایت شما برای موبایل مناسب است.

لینک‌های داخلی خود را بهبود بخشید.

نظرات محلی کاربران Local Reviews

یکی از مهم‌ترین روش‌های مشغول کردن و وابسته کردن کاربران با وب سایت بخش نظرات کاربران است. با این کار بخش زیادی از کلمات کلیدی مشخص می‌شود.

ثبت وب سایت در دایرکتوری محلی

دایرکتوری‌ها سایت‌های هستند که سایت‌های دیگر را معرفی می‌کنند. دایرکتور‌های محلی گوناگونی وجود دارد. این وب سایت‌ها کمک می‌کنند تا بیشتر و بهتر در نتایج جستجوی گوگل دیده شوید.

استفاده از اسلایدر در لوکال سئو

اسلایدر یک عکس افقی و رنگی که در بالای صفحه نتایج صفحات جستجو به نمایش داده می‌شود. اسلایدر گوگل بهترین نتایج را به شما نمایش می‌دهد. این تصاویر توسط مسئول سئو محلی یا خود فرد ثبت‌کننده اطلاعات کسب و کار وارد می‌شود. و کمک می‌کند تا از این روش مخاطبین به خواسته خودشان برسند. به دلیل تحریم این امکان در ایران وجود ندارد.

پرسش های شما

مدت زمان لازم برای بهبود و افزایش سرعت سایت به اندازه‌ای است که به ویژگی‌های سایت شما مانند: حجم محتوا، تعداد درخواست‌های شبکه، تنظیمات سرور و ابزارهایی که برای بهبود سرعت مورد استفاده قرار می‌گیرد، بستگی دارد. در صورتی که سایت شما دارای مشکلات جدی در سرعت بارگیری باشد، نیاز به زمان بیشتری برای افزایش سرعت دارید، اما در صورتی که سایت شما به طور کلی برای کاربران به خوبی قابل دسترسی باشد و تنها نیاز به بهینه‌سازی جزئی داشته باشید، ممکن است زمان کمتری برای افزایش سرعت بارگیری صفحات وب نیاز باشد. به هر حال، بهبود و افزایش سرعت سایت به عنوان یک فرآیند تدریجی است و باید در طول زمان به آن اختصاص داده شود. این به معنای این است که شما باید به صورت مداوم سرعت بارگیری صفحات وب را بررسی کرده و بهبود بخشید تا بهترین تجربه کاربری را برای بازدیدکنندگان سایت خود فراهم کنید.

چگونه کار می کنیم؟

1. تماس بگیرید

2. ما وب سایت شما را تجزیه و تحلیل می کنیم و به شما نقل قول می دهیم.

3. قرارداد را امضا می کنیم.

4. ما به کانال های ارتباطی شما می پیوندیم.

5. ما داده های بیشتری جمع آوری می کنیم و دست به کار می شویم!