متخصص سئو

سئو سایت > متخصص سئو

هرچه مشکل شما چالش برانگیزتر باشد، ما آن را بیشتر دوست داریم!

چرا متخصص سئو؟

در عصر دیجیتال امروزی، داشتن حضوری قوی و آنلاین برای همه مشاغل در هر اندازه بسیار ضروری است. با این حال، داشتن یک وب سایت برای متمایز شدن از رقبا کافی نیست. اینجاست که بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) وارد عمل می‌شود. سئو عمل بهینه سازی یک وب سایت برای کسب رتبه بالاتر در صفحه نتایج موتورهای جستجو (SERP) برای یک کلمات کلیدی و عبارات خاص می‌باشد. می‌توان گفت سئو یک دانش پیچیده و همیشه در حال تغییر است، به همین دلیل است که بسیاری از مشاغل برای کمک به متخصصان سئو مراجعه می کنند.

متخصص سئو کیست؟

حال به تعریف «متخصص سئو دقیقا چیست؟» می‌پردازیم. به عبارت ساده، متخصص سئو فردی است که در بهینه سازی وب سایت‌ها برای موتورهای جستجو تخصص دارد. آنها دانش عمیقی در مورد نحوه عملکرد موتورهای جستجو، عوامل موثر بر رتبه بندی جستجو و نحوه بهینه سازی وب سایت‌ها برای رتبه بالاتر در نتایج جستجو دارند. کارشناسان سئو از تکنیک‌ها و استراتژی‌های مختلفی برای بهبود دید وب سایت در موتورهای جستجو استفاده می کنند، از جمله به تحقیق کلمات کلیدی، بهینه سازی در صفحه، ساخت لینک و تولید محتوا می‌پردازند.

تحقیق بر روی کلمه کلیدی

یکی از وظایف اصلی یک متخصص سئو، انجام تحقیقات بر روی کلمات کلیدی است. تحقیق کلمات کلیدی شامل شناسایی کلمات و عباراتی است که افراد برای جستجوی محصولات، خدمات یا اطلاعات مرتبط با صنعت یک کسب و کار استفاده می‌کنند. کارشناسان سئو از ابزارهای تخصصی برای تجزیه و تحلیل داده‌های جستجو و شناسایی کلمات کلیدی مرتبط با مخاطبان هدف کسب و کار استفاده می‌کنند. سپس از این کلمات کلیدی برای بهینه سازی محتوای وب سایت، توضیحات متا و سایر عناصر روی صفحه استفاده می کنند تا ارتباط آن را با آن کلمات کلیدی افزایش دهند.

بهینه سازی درون صفحه

بهینه سازی درون صفحه یکی دیگر از زمینه‌های کلیدی است که کارشناسان سئو در آن تمرکز می‌کنند. بهینه‌سازی درون صفحه شامل بهینه‌سازی محتوا و ساختار یک وب‌سایت برای سازگاری بیشتر با موتورهای جستجو است. به عنوان نمونه به مسائلی مانند بهینه‌سازی تگ‌های عنوان وب‌سایت، توضیحات متا، تگ‌های هدر و سایر عناصر روی صفحه پرداخته می‌شود. همچنین کارشناسان سئو محتوای وب سایت را برای گنجاندن کلمات کلیدی و عبارات مرتبط به روشی کاملا طبیعی و آموزنده بهینه می‌کنند.

لینک بیلدینگ

لینک بیلدینگ یکی دیگر از جنبه های مهم سئو است و متخصصان سئو در آن تخصص دارند. لینک بیلدینگ شامل بدست آوردن بک لینک‌های با کیفیت بالا از سایر وب سایت‌ها‌ برای بهبود اعتبار و اعتماد یک وب سایت از نظر موتورهای جستجو است. کارشناسان سئو از تاکتیک‌های مختلفی برای ساخت بک لینک‌های با کیفیت بالا استفاده می کنند، مثلا اقداماتی مانند وبلاگ نویسی مهمان، ساخت لینک شکسته و کمپین های تبلیغاتی از جمله این کارها هستند.

 تولید محتوا

تولید محتوا همچنین یکی از زمینه‌های مهمی است که کارشناسان سئو به آن توجه می‌کنند. ایجاد محتوای باکیفیت و آموزنده برای رتبه بندی بالا در نتایج جستجو ضروری است. از نظر کارشناسان سئو محتوای با کیفیت باید علاوه بر اینکه برای موتورهای جستجو بهینه شده باشد، از نظر مفهوم نیز برای برای مخاطبان هدف وب سایت ارزشمند باشد. آن‌ها از دانش خود در مورد تحقیق کلمات کلیدی و بهینه سازی آن در صفحه برای ایجاد محتوای آموزنده، جذاب و بهینه شده برای موتورهای جستجو استفاده می کنند.

چرا برای کسب و کارها در دنیای وب باید از متخصص سئو کمک گرفت؟

پاسخ ساده است: سئو یک زمینه پیچیده و همیشه در حال تغییر است و چیزی نیست که بتوان آن را یک شبه یاد گرفت. کارشناسان سئو از تجربه و دانش لازم برای ایجاد استراتژی‌های سئو موثر که منجر به نتایج دلخواه می‌شوند، برخورهستند. آنها در مورد آخرین تغییرات و بهترین شیوه ها در سئو آگاهی دارند و به ابزارها و منابع تخصصی دسترسی دارند که به آنها در بهینه سازی وب سایت‌ها کمک می کند. همچنین با استخدام یک متخصص سئو، افراد می‌توانند در زمان و منابعی که برای آموزش سئو جهت بهینه سازی سایت خود می شود، صرفه جویی کنند. کارشناسان سئو می توانند به کسب و کارها کمک کنند تا رتبه‌های بالاتری در موتورهای جستجو کسب کنند، ترافیک ارگانیک بیشتری را به وب سایت خود هدایت کنند، و در نهایت، خدمات و درآمد را افزایش دهند. لازم به ذکر است همه کارشناسان سئو یکسان عمل نمی‌کنند. بسیاری وجود دارند که خود را "گروه های سئو" معرفی می کنند که ادعا میکنند متخصص هستند اما تجربه یا دانش لازم برای ارائه نتایج عالی را ندارند. به همین دلیل مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید و یک متخصص سئو حرفه‌ای انتخاب کنید که سابقه موفقیت آمیزی دارد. هنگام انتخاب یک متخصص سئو، عوامل مختلفی باید در نظر گرفته شود. اول از همه، به دنبال فردی باشید که تجربه کار با مشاغل در صنعت شما را داشته باشد. یک متخصص سئو خوب ویژگی منحصر به فرد تمامی مشاغل را درک خواهد کرد.

با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

متخصص سئو به کسی میگویند که با اصول بهینه سازی سایت و تمامی الگوریتم های گوگل یا مرورگر ها، آشنا بوده و می تواند با تکنیک های اصولی با رعایت اصول قوانین گوگل و دیگر مرورگر ها در تمامی کلمات باعث بهبود جایگاه سایت در موتورهای جستجو شود.

درخواست متخصص سئو :

جهت درخواست متخصص میتوانید با شماره 09020902615 تماس حاصل فرمائید و یا در واتس آپ تمامی مشکلات نظیر سئو را ارسال فرمائید .

معنی سئو چیست ؟

سئو سایت یا در اصل اس ای او « SEO » که مخفف عبارت انگلیسی « Search Engine Optimization » است و به معنای "بهینه سازی موتورهای جستجو" و عملیات و فرایندهای بهینه سازی صفحات وب به منظور ایندکس شدن مطالب و کسب رتبه های بهتر در موتورهای جستجوی وب مثل " (گوگل Google، بینگ Bing ، یاهو Yahoo، آسک Ask ) می باشد.

کارشناس سئو فردی است که با پیدا کردن کلمات کلیدی و کمک از ابزارهای سئو مانند گوگل آنالیتیک، سرچ کنسول و چندین ابزار دیگر به شما کمک می کند تا رتبه وب سایتتان در گوگل به طرز چشمگیری افزایش پیدا کند. این فرد تلاش می کند تا صفحات وب مورد نظر شما با انجام عملیات سئو رتبه خیلی بهتری بدست آورد و از دیگر رقبای شما بالاتر قرار گیرند. یک متخصص سئو باید همیشه به روز باشد و نسبت به آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل آشنای کامل داشته باشد. تفاوتی ندارد که وب سایت شما جدید راه اندازی شده باشد یا قدیمی یا پنالت شده باشد اما مطمئن باشید که در عر شرایطی شما به یک متخصص سئو نیاز دارید تا ترافیک سایت شما افرایش پیدا کند

سئو کار کیست ؟ به چه کسی سئو کار می گویند ؟

سئو کار به کسی میگن که تو تمامی کلمات کلیدی بنا بر درخواست کارفرما ، بتواند در موتور های جستجو های معرف آن کلمات را به صفحه اول بیاورد .

متخصص سئو کیست؟ چگونه کارشناس سئو شویم؟

بدون شک در ابتدا شما باید به کمک یکی از پیشنهاد های ارائه شده مانند گذراندن دوره‌های معتبر سئو یا یک ‌سایت راه اندازی کنید وشروع به یادگیری سئو با آزمون و خطا و یا اینکه فعّالیت به عنوان کارآموز در یک آژانس بازاریابی دیجیتال گذراندن دوره‌های آنلاین منابع سئو دنیا (Moz و…) سئو رو آموزش ببینید. البته برای موفق شدن در یادگیری و پیشرفت در این زمینه باید خصوصیات فردی زیر را داشته باشید

  • مشتاق به مطالعه و جستجو باشید
  • کنجکاو باشید چون کار متخصص سئو تجربه است
  • مسلط به زبان انگلیسی باشید
  • صبور و با حوصله باشید
  • تمرکز و نکته سنج باشید

چگونه تبدیل به یک کارشناس سئو شویم؟

سئو، حرفه ای است که به صورت آکادمیک در مراکز دانشگاهی، آموزش داده نمی شود و صفت متخصص به صورت نسبی به شخص اتلاق می شود. یعنی شما هر چقدر هم درباره سئو بدانید باز کسی هست که بیشتر از شما بلد باشد. بنابراین همواره باید در پی کسب دانش در این زمینه باشید. برای تبدیل شدن به یک متخصص سئوف مراحل زیر را باید طی کنید شما میتوانید در مقاله چگونه کارشناس سئو شویم به بررسی بیشتر این مطلب بپردازید .

وظایف متخصص سئو چیست؟

وظایف یک متخصص سئو یعنی اینکه بر این وظایف اشراف کامل را داشته باشه و بر تمامی موارد زیر مسلط باشد و زمانی که پروژه ای را خواست اجرا کند پیاده سازی شود .

شناخت کامل سه سطح سئو:

سئو داخلی، سئو خارجی، سئوی فنی یا سئو تکنیکال

بررسی سئو داخلی سایت

دادن مشاوره در ارتباط با گرفتن بک لینک ها و سئو خارجی

توانایی دریافتن کلمات کلیدی پر حجم و کم رقابت درک نسبی از HTML و CSS توانایی بررسی رقبا در کلیدواژه‌‌‌‌های مورد نظر درک نکات فنی تاثیرگذار، بر رتبه‌‌‌‌‌بندی سایت‌‌‌‌‌ها دانش کافی در زمینه الگوریتم‌‌‌های گوگل و تغییرات جدید مهارت نوشتن متون تبلیغاتی جذاب توانایی در لینک‌سازی برای کلمات کلیدی مهارت استفاده از ابزارهای تحلیلی مانند گوگل آنالیتیکس آشنایی با شبکه‌های اجتماعی و نحوه کارکرد آن‌‌ها

اشراف کافی بر روی الگوریتم های گوگل دانش کافی در مورد استفاده از ابزارهای تخصصی سئو سایت آشنایی و تسلط بر روی گوگل ترند آشنایی و تسلط بر گوگل سرچ کنسول (Google Search Console) آشنایی و تسلط بر روی گوگل آنالیتیکس آشنایی و تسلط بر روی گوگل ادز (Google ADS) توانایی انتخاب مناسب ترین و بهترین کلیدواژه ها طراحی استراتژی بر اساس هدف مشتری بر مبنای تولید محتوا، لینک سازی، سئو خارجی و … آشنایی با سوشیال سیگنال و دریافت ورودی از شبکه های اجتماعی

چک کردن robots.txt و sitemap بهینه کردن تصاویر چک کردن و تصحیح لینک‌های داخلی و خارجی بررسی URL ها چک کردن گوگل آنالیتیک چک کردن سرچ کنسول گوگل و رفع نواقص چک کردن ساختار سایت چک کردن PA، DA و mozrank بهینه سازی کدها پیگیری رتبه Alexa رفع خطاها و هشدارهای سایت بهینه کردن سرعت سایت رهگیری دائمی کلمات کلیدی و رتبه صفحات در گوگل چک کردن وضعیت هاست بررسی فعالیت در شبکه های اجتماعی بررسی کامل سئو محتوا تحلیل رقبا اهمیت به نسخه موبایل چک کردن ایندکس صفحات ازبین بردن بک لینک های بد راه اندازی سئو محلی در صورت لزوم تحقیق راجع به کلمات کلیدی مهم و استراتژیک (longtail و LSI keyword) انتخاب مناسب عنوان محتوا (عنوان جذاب) لینک بیلدینگ و راهنمایی خرید بک لینک در صورت نیاز و ...

منابع آموزش سئو

۱- وبسایت MOZ

همه متخصصین سئو در سراسر دنیا، با کمک از مطالب این وبسایت دانش خود را افزایش می‌دهند.

۲- سایت searchenginejournal (SEJ)

آموزش سئو و اطلاع رسانی از آخرین اخبار مربوط به سئو و الگوریتم‌های گوگل می‌باشد.

۳- سایت hubspot

یکی از قسمت های این سایت این سایت آکادمی سئو است که بسیار در زمینه آموزش سئو مفید است.

۴- سایت neilpatel

یک وبسایت شخصی متعلق به شخص نیل پاتل است که مقاله های جامعی از سئو را می توان در این سایت پیدا کرد.

5- آموزشگاه سورن

یک پایگاه دانش که میتوانید عضو آن باشید و از مطالب سئو به صورت فوق حرفه ای بهره مند شوید .

اگر علاقمند هستید که شما هم به عنوان متخصص سئو فعالیت کنید مهارت ها و دانش های بالا حداقلی هایی است که باید یاد بگیرید.

پرسش های شما

سئو یک زمینه پیچیده و همیشه در حال تغییر است و چیزی نیست که بتوان آن را یک شبه یاد گرفت. کارشناسان سئو از تجربه و دانش لازم برای ایجاد استراتژی‌های سئو موثر که منجر به نتایج دلخواه می‌شوند، برخورهستند. آنها در مورد آخرین تغییرات و بهترین شیوه ها در سئو آگاهی دارند و به ابزارها و منابع تخصصی دسترسی دارند که به آنها در بهینه سازی وب سایت‌ها کمک می کند.
هنگام انتخاب یک متخصص سئو، عوامل مختلفی باید در نظر گرفته شود. اول از همه، به دنبال فردی باشید که تجربه کار با مشاغل در صنعت شما را داشته باشد. یک متخصص سئو خوب ویژگی منحصر به فرد تمامی مشاغل را درک خواهد کرد.
یکی از اصلی ترین سوالات در خصوص اجرای خدمات سئو، قیمت و تعرفه آن است . هزینه خدمات سئو به میزان ترافیک کلمات کلیدی و سختی و راحتی آنها بستگی دارد. هزینه خدمات سئو ممکن است برای کلمات مختلف و همچنین نوع وب سایت ها متفاوت باشد. هزینه خدمات سئو معمولا توسط ابزار Google Planner ارزیابی می شود. این ابزار میزان جستجو کلمات کلیدی را در ماه نشان می دهد. در برخی پروژه ها تنها اقدام به تولید محتوای صحیح و حرفه ای برای دستیابی به رتبه های بالا، پاسخ گو است اما هرچه سطح رقابت وسیع تر و سنگین تر شود، نیاز به بهره گیری از تکنیک های پیشرفته تر و پر ریسک تر، بیشتر می شود. فاکتور های بسیار زیادی برای بهینه سازی سایت وجود دارد که گروه سورن سئو با مطالعه مستمر از سورس های خارجی و البته بکار گیری تجربیات بدست آمده در پروژه های پیشین ، استراتژی سئو سایت شما را طرح ریزی کرده و در یک مدت زمان معقول، سایت شما را به بالا ترین نتایج گوگل در کسب و کارتان راهنمایی می کند.

چگونه کار می کنیم؟

1. تماس بگیرید

2. ما وب سایت شما را تجزیه و تحلیل می کنیم و به شما نقل قول می دهیم.

3. قرارداد را امضا می کنیم.

4. ما به کانال های ارتباطی شما می پیوندیم.

5. ما داده های بیشتری جمع آوری می کنیم و دست به کار می شویم!