خدمات سئو داخلی وردپرس – WordPress Internal SEO Service

سئو سایت > خدمات سئو داخلی وردپرس – WordPress Internal SEO Service

هرچه مشکل شما چالش برانگیزتر باشد، ما آن را بیشتر دوست داریم!

خدمات سئو داخلی وردپرس که ما به شما ارائه میدهیم تا رتبه سایت شما بهبود یابد:


 • بررسی ساختار کد نویسی
 • بررسی چیدمان لندینگ پیج‌ها
 • بهینه سازی لینک‌های هدر و فوتر
 • بهینه سازی تگ‌های سئو در صفحات
 • شناسایی صفحات خراب و زامبی پیج‌ها
 • بهینه سازی لینک‌های داخلی مقالات و محصولات

و ده ها خدمات دیگر

با استفاده از خدمات سئو داخلی برای سایت های وردپرس جنبه‌های خاصی از سایت شما را در نظر خواهیم گرفت و به بهبود آن‌ها خواهیم پرداخت. در ابتدا بهتر است بدانیم سئو داخلی چیست؟   چگونه خدمات سئو وردپرس ما می تواند بازدهی سایت شما را افزایش دهد؟

چگونه خدمات سئو وردپرس ما می تواند بازدهی سایت شما را افزایش دهد؟

رتبه بالاتر در گوگل می تواند بازی شما را تغییر دهد. در سورن سئو ، ما از استراتژی های اثبات شده و موثر سئو استفاده می کنیم که می تواند رتبه شما را به میزان قابل توجهی افزایش داده و ترافیک ارگانیک را افزایش دهد.
 • بازدیدکنندگان وب سایت بیشتری دریافت کنید.
 • فروش خود را افزایش دهید.
 • افزایش تماس ها ، سرنخ ها و تبدیل ها.
 • بدون تبلیغات پولی به اهداف بازاریابی خود برسید.
ما می دانیم چه چیزی برای وردپرس بهتر کار می کند.! استراتژی های SEO ما 100٪ کلاه سفید ، ایمن و مناسب Google است. آنها نتایج دلخواه شما را ارائه می دهند. جهت اجرای سئو داخلی وردپرس بر روی سایتتان توسط تیم سورن سئو، همین حالا با ما تماس بگیرید. برای اطلاعات بیشتر از خدمات سئو به صفحه سرویس سورن سئو مراجعه نمایید.

سئو داخلی چیست؟

به اقداماتی که داخل سایت انجام می شود تا رتبه و ترافیک سایت در موتورهای جستجوگر یرای سایت مورد نظر افزایش یابد را سئو داخلی میگویند که سئو داخلی بیشتر مربوط به کدنویسی مطالب می باشد. در اصل سئو دارای دو بخش سئو داخلی و سئو خارجی ( انجام خدمات تبلیغاتی یا ریپورتاژ نویسی ) است که از بین این 2 مورد، بدون شک سئو داخلی که با عناوین On-Site SEO و On-Page SEO نیز ذکر می شوند اهمیت و تاثیر بیشتری در بهبود رتبه صفحات سایت دارد. تیم سورن سئو با آنالیز و بررسی سئو داخلی و با انجام عیب یابی جامع و حرفه‌ای توسط ابزارهای قوی، نقاط ضعف و قوت سایت شما را بررسی می نمایند و گزارش دقیقی از عیب‌ها و مشکلات سایت شما در زمینه سئو داخلی آماده کرده و به شما ارائه می‌کنند. و در ادامه با دسته بندی مشکلات به رفع آنها می پردازند و صفحات سایت شما را بهینه سازی می نمایند. مدت زمان و تعرفه این پنل متغییر است و بر اساس نوع و مقدار مشکلات سایت مورد نظر تعیین می شود.

بهینه سازی خدمات SEO کلاه سفید جامع برای سایت های وردپرس

سئوی بد می تواند وب سایت شما را در انتهای نتایج جستجو قرار دهد. یا بدتر: گوگل و دیگر موتورهای جستجو شما را به طور کلی از لیست خود حذف می کنند. سالها پیش ، سئو وردپرس همه چیز در مورد پر کردن کلمات کلیدی بود. ایده این بود: سایت خود را تا آنجا که ممکن است از کلمات کلیدی پر کنید و Google را فریب دهید تا سایت شما را در رتبه بالاتری قرار دهد. در واقع مدتی کار می کند. خزنده ها و الگوریتم های جستجوی گوگل بسیار پیچیده هستند. موضوعات برتر به سایتهای با ساختار خوب و محتوای با کیفیت بالا و بهینه سازی دقیق به طور منظم داده می شود. در اینجاست که خدمات سئو وردپرس ما مطرح می شود. ما یک شرکت سئو کلاه سفید هستیم. ما فقط از بهینه سازی های ایمن ، موثر و جامع استفاده می کنیم که نتیجه می گیرد و بازدیدکنندگان شما را به وجد می آورد! شما میتوانید از مقاله 10 تکنیک اثر بخش در سئو داخلی جهت بهبود سئو سایت خود اقدام نمائید .

خدمات سئو داخلی که ما به شما ارائه میدهیم:

ما جنبه‌های خاصی از سایت شما را در نظر خواهیم گرفت و به بهبود آن‌ها خواهیم پرداخت مانند :
 • استراتژی کلمات کلیدی سفارشی و تجزیه و تحلیل محتوا
 • ایجاد پیوند استراتژیک و بهینه سازی لینک
 • بهینه سازی متا تگ‌ها
 •  پیاده سازی چیدمانی اصولی برای صفحات سایت
 • بهبود سرعت سایت 
 • رسپانسیو سازی سایت
 • بهینه‌سازی پلاگین‌های استفاده شده
 • ایجاد سایت مپ XML دینامیک 
 • ایجاد فایل robots.txt
حال به بررسی خدمات بالا می پردازیم.

بررسی کلمات کلیدی وب سایت موثر در  Internal SEO :

ما با بررسی کلمات کلیدی برای وب سایت شما ، کلمات کلیدی مناسبی را انتخاب می کنیم که بیشترین جستجو ها را توسط کاربران داشته باشد . در ادامه کلمات کلیدی را به طور حرفه ای در صفحات وب شما قرار میدهیم . که در به بدست آوردن رتبه خوبی در موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو ، بینگ و …  کمک بسزایی خواهد کرد.

ایجاد پیوند استراتژیک و بهینه سازی لینک ها :

پیوند مناسب برای موفقیت خدمات سئو وردپرس شما بسیار مهم است. ما یک بررسی عمیق ار وب سایت شما انجام می دهیم تا اطمینان حاصل شود که شما صفحات داخلی مناسب و سایت های خارجی با ارزشی را پیوند داده اید. ما همچنین به منظور دستیابی به تعداد دیگر سایت هایی که به صفحات بهینه شده شما پیوند می یابند ، استراتژی پیوندهای خارج از صفحه را انجام می دهیم.

بهینه سازی متا تگ ها:

گوگل با استفاده از متا تگ ها ، درک بهتر و روشن تری از موضوع وب سایت و محتوای آن خواهد داشت .این برچسب ها اطلاعات کامل تری در مورد صفحه شما در اختیار موتورهای جستجو قرار می دهد . متا تگ ها به شما کمک می کنند تا صفحه وب سایت شما خود را برای کلمات کلیدی مناسب رتبه بندی کنید. برچسب های متای سفارشی شده بر روی کاربران تاثیر می گذارند و میزان نرخ کلیک صفحات (CTR) شما را افزایش می دهند.

پیاده سازی چیدمانی اصولی برای صفحات سایت:

با مشخص کردن و جدا کردن صفحات لندینگ از سایر صفحات سایت و وبلاگ و هدف قراردادن کلمات کلیدی مناسب در هر یک از لندینگ‌ها ، سئو کلی سایت شما را بهبود خواهیم بخشید. و با بررسی ساختار صفحات و محتوای آن‌ها ، محتواهای تکراری و صفحاتی که برای کلمات کلیدی مشابه‌ای هدف قرار داده شده‌اند را شناسایی و به رفع آن‌ها خواهیم پرداخت. لینک‌های داخلی راهی برای ناوبری بین صفحات و طولانی‌تر شدن زمان ماندن مخاطب‌ها بر روی سایت است. حضور طولانی مخاطب‌ها بر روی سایت به گوگل این سیگنال را ارسال می‌کند که محتوای سایت شما برای مخاطب‌ها مفید بوده و توانسته نظر آن‌ها را به خود جلب کند. گوگل نیز در هنگام رتبه بندی سایت شما مدت زمانی را که کاربران بر روی صفحات سایت گذرانده‌اند را در نظر می‌گیرد و آن را بر روی رتبه بندی اعمال می‌کند.

رسپانسیو سازی طراحی سایت موثر بر سئو داخلی:

گوگل با توجه به افزایش بسیار زیاد کاربران موبایل، توجه ویژه ای به نحوه نمایش وب‌سایت‌ها در دستگاه‌های تلفن همراه کرده است. برای اینکه وب سایت شما به شکل کامل در گوشی های تلفن به کاربران نشان داده شود، باید طراحی سایت خود را به شکلی رسپانسیو پیاده سازی کنیم. و این کار تاثیر بسیار زیادی بر روی تجربه کاربری خواهد گذاشت. امروزه طراحی رسپانسیو یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای بهبود سئو و کسب رتبه بندی وب‌سایت‌ها شده است. گوگل نیز به این موضوع به دقت نظارت می‌کند و رتبه سایت‌هایی که طراحی رسپانسیو نداشته باشند را در نتایج خود کاهش می‌دهد. در صورتی که سایت شما در تبلت و موبایل به درستی نمایش داده نمی‌شود بهتر است هر چه سریع‌تر برای رفع مشکل آن اقدام کنید. کافیست با ما تماس بگیرید.

بهبود سرعت لود سایت: 

تجربه کاربری وب‌ سایت‌ها در رتبه‌بندی‌های گوگل پارامتر موثری دارد. کاربران از صبر کردن برای لود صفحات سایت بیزار هستند. اگر لود صفحه سایت شما بیش از حد طول بکشد این احتمال وجود دارد که کاربران از سایت شما خارج شوند و به سایت‌های رقیب شما بروند. اصلاحات زیادی وجود دارد که می‌توانید برای عملکرد بهتر سرعت سایت آن‌ها را اعمال کنید. این موارد شامل فعال سازی کش مرورگر، مرتب کردن کدگذاری HTML و CSS و به حداقل رساندن ریدایرکت‌ها است. با استفاده از ابزارهایی مانند Google Page Speed Insights و GTmetrix می‌توانید می‌توانید عملکرد صفحات سایت خود را از نظر سرعت بارگذاری بررسی کنید. در صورتی که صفحات سایت شما از سرعت لود پایینی برخوردار بودند و نیاز به بهبود سرعت بارگذاری صفحات سایت داشتید می‌توانید از خدمات بهینه سازی سرعت سایت سورن سئو استفاده کنید.

بهینه سازی پلاگین‌ها: 

درسته وجود پلاگین ها کمک به ساخت سایتی کارآمدتر و کاربرپسندتر خواهد کرد. اما وجود بیش از حد پلاگین در وب‌سایت باعث فشار بر سرور و کند شدن وب‌سایت خواهد شد. ما با بررسی، به روزرسانی و حذف پلاگین‌های اضافی وب‌سایت شما را از نظر عملکرد بهبود خواهیم بخشید.

ساخت سایت مپ XML داینامیک:

موتورهای جستجوگر گوگل راحت تر سایت های مپ XML داینامیک را درک می کنند و می توانند محتواهای با سرعت بیشتری آن ها را ایندکس سازی کنند .

ایجاد فایل robots.txt یک فاکتور مهم در سئو داخلی وردپرس (WordPress Internal SEO) : 

فایل robots.txt d یک فایل کاملا ضروری و مهم در هر وب سایتی است تا با استفاده از آن ربات های موتور جستجوگر بدانند کدام یک از صفحات وب سایت شما را ببینند و در  آن کراول کنند . ما سایت شما را بررسی میکنیم و در صورت داشتن این فایل آن را بهینه سازی میکنیم.

پرسش های شما

مدت زمان لازم برای بهبود و افزایش سرعت سایت به اندازه‌ای است که به ویژگی‌های سایت شما مانند: حجم محتوا، تعداد درخواست‌های شبکه، تنظیمات سرور و ابزارهایی که برای بهبود سرعت مورد استفاده قرار می‌گیرد، بستگی دارد. در صورتی که سایت شما دارای مشکلات جدی در سرعت بارگیری باشد، نیاز به زمان بیشتری برای افزایش سرعت دارید، اما در صورتی که سایت شما به طور کلی برای کاربران به خوبی قابل دسترسی باشد و تنها نیاز به بهینه‌سازی جزئی داشته باشید، ممکن است زمان کمتری برای افزایش سرعت بارگیری صفحات وب نیاز باشد. به هر حال، بهبود و افزایش سرعت سایت به عنوان یک فرآیند تدریجی است و باید در طول زمان به آن اختصاص داده شود. این به معنای این است که شما باید به صورت مداوم سرعت بارگیری صفحات وب را بررسی کرده و بهبود بخشید تا بهترین تجربه کاربری را برای بازدیدکنندگان سایت خود فراهم کنید.

چگونه کار می کنیم؟

1. تماس بگیرید

2. ما وب سایت شما را تجزیه و تحلیل می کنیم و به شما نقل قول می دهیم.

3. قرارداد را امضا می کنیم.

4. ما به کانال های ارتباطی شما می پیوندیم.

5. ما داده های بیشتری جمع آوری می کنیم و دست به کار می شویم!