Categories
کسب و کار

خدمات عیب یابی و حل مشکلات سئو وب سایت

وب سایت ها پایه ای هستند که تمام تلاش های بازاریابی آنلاین به آن بستگی دارد. به همین دلیل است که نظارت و حفظ عملکرد آن بسیار مهم است. با بررسی و عیب یابی مشکلات سئو سایت می توان به رفع و حل کردن آن مشکلات پرداخت و سایت را به طور چشمگیری بهبود بخشید. عملکرد ضعیف در این زمینه می تواند به توانایی شما در تبدیل بازدیدکنندگان و همچنین توانایی شما در جمع آوری داده های قابل اعتماد ، که برای تعدیل و بهبود تلاش های بازاریابی در آینده ، و به طور کلی به استراتژی های تجاری نیاز است ، آسیب برساند.

  نادیده گرفتن مشکلات ساده می تواند سایت شما را خراب کند.

جهت استفاده از خدمات عیب یابی و حل مشکلات سئو بر روی سایتتان توسط تیم سورن سئو، همین حالا با ما تماس بگیرید.

 نکته اصلی این است: هرچه مشکلات وب سایت شما کمتر باشد ، تجربه کاربر بهتر خواهد بود. و در رتبه بندی موتورهای جستجو مانند گوگل ، رتبه بهتری را کسب خواهد کرد و بیشتر دیده خواهد شد. اگر تجربه کاربری سایت شما خوب باشد ، به احتمال زیاد مشتریان جدید را به سمت شما می آورد و خریداران احتمالی را به خریدارن دائمی تبدیل خواهد کرد.

مشکلات فنی سئو به طور کلی ، اما نه همیشه ، مشکلات کل سایت هستند تا مسائل خاص صفحه. اصلاحات آنها می تواند به جای کل صفحات جدا شده ، به بهبود کل سایت شما کمک کند.

برای اطلاعات بیشتر از خدمات سئو به صفحه سرویس سورن سئو مراجعه نمایید.

برخی مشکلات متداول و دردسر ساز در سئو سایت ها عبارتند از :

 • پروتکل https
 • ایندکس سایت به درستی انجام نشده.
 • بدون نقشه سایت XML.
 • Robots.txt گم شده یا نادرست.
 • مجموعه روبات های متا NOINDEX.
 • سرعت پایین صفحه.
 • نسخه های متعدد صفحه اصلی.
 • محتوای تکراری.
 • برچسب های Alt موجود نیست.
 • پیوندهای خراب.
 • بهینه سازی دستگاه تلفن همراه.
 • توضیحات متای موجود یا غیربهینه شده.
 • کاربران به صفحاتی با زبان اشتباه ارسال شده اند.

با اقدام به موقع سایت خود را نجات دهید.

متخصصین سورن سئو با بررسی دقیق سایت شما ، مشکلات را می یابند و با ارائه گزارش مشکلات ساییتان شما را از آن ها آگاه می کنند . در نهایت با حل مشکلات سئو سایت شما می توانند رتبه شما و ترافیک ارگانیک را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

خدمات بررسی و حل مشکلات سئو ساییتتان را به متخصصان ما بسپارید.

در ادامه به توضیح چند مورد از مشکلاتی که در بالا ذکر کردیم می پردازیم.

هنگام ایجاد یک وب سایت ، همیشه از پروتکل HTTPS استفاده کنید و نه HTTP. این امر به ویژه در مورد درخواست اطلاعات شخصی از بازدیدکنندگان مانند آدرس ایمیل یا شماره کارت اعتباری صادق است. HTTPS بسیار امن تر است و به رمزگذاری هرگونه داده ای که از یک کاربر به وب سایت شما منتقل می شود ، کمک می کند و اطمینان حاصل می کند که اگر داده ها به نحوی هک و سرقت شوند ، نمی توان از آنها استفاده کرد.

ایندکس سایت به درستی انجام نشده

هنگامی که نام تجاری خود را در Google جستجو می کنید ، آیا وب سایت شما در نتایج جستجو نشان داده می شود؟ اگر پاسخ منفی است ، ممکن است نمایه سازی شما مشکلی داشته باشد. در مورد گوگل ، اگر صفحات شما فهرست بندی نشده باشند ،  مطمئناً در موتورهای جستجو پیدا نمی شوند.

 

ایندکس سایت به درستی انجام نشده
ایندکس سایت به درستی انجام نشده

 

بدون نقشه سایت XML

نقشه های سایت XML به ربات های جستجوی گوگل کمک می کند تا در مورد صفحات سایت شما اطلاعات بیشتری کسب کنند ، بنابراین می توانند به طور موثر و هوشمند سایت شما را پیدا کنند.

Robots.txt گم شده یا نادرست

آیا می دانید که یک فایل robots.txt با پیکربندی نامناسب ترافیک سایت ارگانیک شما را از بین می برد؟

مجموعه ربات های متا NOINDEX

اگر پیکربندی نادرست انجام شود ، تگ NOINDEX می تواند با حذف همه صفحات با پیکربندی خاص از فهرست Google ، به میزان قابل توجهی به جستجوی شما آسیب برساند. این یک مسئله بزرگ SEO است.

 

مجموعه ربات های متا NOINDEX
مجموعه ربات های متا NOINDEX

 

هنگامی که وب سایت در حال توسعه است ، تعداد زیادی از صفحات برای NOINDEX معمول است ، اما پس از فعال شدن وب سایت ، حذف تگ NOINDEX ضروری است. زیرا نتایج آن دید موتور جستجوی سایت شما را از بین می برد.

سرعت پایین صفحه

اگر سایت شما به سرعت بارگیری نشود (معمولاً 3 ثانیه یا کمتر) ، کاربران شما به مسایت دیگری می روند. سرعت سایت برای تجربه کاربری و Google اهمیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *