تماس فوری

بستن

آنالیز سایت و گزارش سئو سایت شما + جدول قیمت

آنالیز سئو سایت

قبل از هر اقدامی که برای سئو سایت خود میخواهید انجام دهید باید سایت خود را آنالیز کنید و گزارشی از آن تهیه نمائید . چه برای سئو سایت فروشگاهی چه سایت خدماتی باید قبل آن استراتژی سئو سایت خود را انجام دهید تا در این زمینه موفق شوید . 

حال تیم سورن سئو شما را در این امر راهنمایی کامل انجام میدهد و قبل از اقدام از سایت شما گزارش سئویی تهیه میکند و به شما تمامی مشکلات و راه حل های که برای سایت شما مفید میتواند باشد ، در قالب pdf یا ویدیو یا جلسه ای آنلاین و حضوری در تهران به شما ارائه میدهد .

آنالیز سئو

سیستم سئوی امروزی بسیار فراتر از استفاده از چند عبارت کلیدی در استراتژی‌های شما است بسیاری از افراد آنالیز سئو را کار دشواری می دانند. اما امروزه ، بیشتر کسب و کار های حرفه ای جهت حضور در بازار و افزایش قدرت رقابت نیاز به آنالیز سئو و خدمات سئو را درک کرده اند و ممکن است نتوانند به تنهایی راهکار های آنالیز سئو را پیاده سازی کنند . اگر در این راه نیاز به مشاوره خدمات سئو دارید ما گروه سورن سئو را به شما پیشنهاد می دهیم .

وقتی در مورد آنالیز سئو جست و جو می کنید ممکن است اطلاعات زیادی پیدا نکنید .
ما شما را حمایت می کنیم.

در زمینه پیاده سازی خدمات آنالیز سئو سرعت پیاده سازی آن بسیار مهم است و سورن سئو به شما کمک می کند تا با سرعت بیشتری سایت خود را آنالیز کنید و نسبت به رقبای خود پیشی بگیرید.

تجزیه و تحلیل سئو سایت بهترین ابزار برای بهینه سازی سایت در موتور های جست و جوی:

در این دوران مدرن که اینترنت به بخشی اجتناب ناپذیر از زندگی ما تبدیل شده است، مهم ترین و موثرترین نوع تجزیه و تحلیل برای کسب و کار شما، ابزار آنالیز سئو است. که می تواند شامل استراتژی، تجزیه و تحلیل، نتیجه گیری، آشنایی با ابزارها و یکپارچه سازی داده ها باشد.
آنالیز سئو همانند یک قانون نانوشته است که همیشه کسب و کار شما را با تجزیه و تحلیل های بدست آمده هماهنگ می کند(مانند قطب نما برای ملوان ) همیشه به شما می گوید که آیا در مسیر اشتباهی حرکت می کنید و چگونه کشتی خود را به مسیر مناسب برگردانید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مراقب باشید و اطلاعاتی را که از طریق گزارش سئو سایت در اختیار شما قرار می دهد تجزیه و تحلیل کنید.
آنالیز سئو ممکن است با یک گزارش اولیه در مورد بهبودهایی مانند قرار دادن کلمات کلیدی، ایجاد محتوای جدید، بهینه سازی URL و حذف محتوای تکراری شروع شود. اما باید به خاطر داشت که آنالیز سئو یک تلاش مداوم است، زیرا نتایج جستجو به طور مداوم تغییر می کند. بنابراین خدمات آنالیز سئو به عنوان یک معیار برای اندازه گیری و ممیزی عملکرد سایت است.

چرا به آنالیز سئو سایت نیاز داریم ؟

اگر سایت شما در موتور های جستجو به راحتی در دسترس افراد قرار نگیرد (به اصطلاح اگر سایت شما رتبه ی بالایی نداشته باشد) مانند آن است که هیچ مشتری برای خدمات و یا محصول شما وجود ندارد در نتیجه شما به ابزار آنالیز سئو نیاز دارید .
بنابراین آنالیز سئو روشی است که با استفاده از آن می توانید این اطمینان را حاصل کنید کسب و کار شما برای مشتریان امروزه شما قابل مشاهده است. هم چنین ابزاری است که به وسیله ی آن می توانید با سرعت بالا تری تغییر در الگوریتم‌های جستجو و نتایج را انجام دهید و همچنین با فضای رقابتی آنلاین همراه باشید.

در آنالیز سئو سایت جایگاه رقبا کجاست ؟

همه کسب و کار ها باید یک ایده برتر از رقبای خود داشته باشند .

علاوه بر تجزیه و تحلیل سئو که شما در سایت خود اجرا می کنید مهم ترین منبع که می توانید اطلاعات خوبی از آن استخراج کنید رقبای شماست. با یادگیری از اشتباهات آنها و تجزیه و تحلیل موفقیت های آنها، می توانید با نگاهی عمیق تر به استراتژی های آنالیز سئو، خدمات سئو را بهتر در سایت خود پیاده سازی کنید.
آنالیز رقبای سئو شامل تحقیق در مورد کلمات کلیدی، بک لینک ها، محتوا و سایر عوامل رقبا برای مهندسی معکوس موفق ترین مؤلفه ها در زمینه سئو آنها می شود. این تجزیه و تحلیل اغلب جزئی از گزارش آنالیز سئو است.

فرآیند تحلیل رقبای در آنالیز سئو شامل شناسایی موارد زیر است:

• آنالیز سئو و روش هایی که در این زمینه استفاده کرده اند.
• کلمات کلیدی که استفاده کرده اند.
• طریقه تولید محتوای آن ها
• لینک سازی و بک لینک هایی که استفاده کرده اند.
چند روش ساده وجود دارد که می تواند به شما ایده بهتری در مورد اینکه آیا زمان را برای هدف قرار دادن یک کلمه کلیدی خاص صرف کنید یا خیر، به شما می دهد و به کمک آن می توانید به سراغ شناسایی رقبای بروید که به طور کامل تر تجزیه و تحلیل کنید و برای این کار باید اطلاعات زیر را جمع آوری کنید :
• میانگین حجم جستجوی ماهانه کلمه کلیدی که می خواهید سئو کنید .
• میزان توانایی شما در زمینه تولید محتوا
• توانایی شما در استفاده از ابزار آنالیز سئو
• ارزش گذاری اهداف
اگر در این زمینه نیاز به مشاوره دارید گروه سورن سئو با ارائه مشاوره رایگان سئو در خدمت شماست .

مراحل آنالیز سئو موفق

درک اهمیت کلمه کلیدی در آنالیز سئو

تجزیه و تحلیل کلمه کلیدی

هدف از مرحله است که بفهمیم استراتژی بهینه سازی داخلی سایت شما چیست؟چقدر در اجرای آن موفق هستید ؟و برای بهبود آن چه کاری می توانید انجام دهید؟

تحلیل محتوا

علاوه بر کشف کلمات کلیدی برای شما مهم هستند، باید بر روی محتوای سایت خود نیز تمرکز کنید. و باید به این سوال پاسخ دهید که آیا محتوایی که ایجاد کرده اید در سطح کیفی خوب قرار دارد ؟

مهمترین نکات در این مرحله عبارتند از :
• تصمیم بگیرید که به کدام کلمات کلیدی علاقه مند هستید.
• میزان حجم جستجوی آن کلمه کلیدی در ماه را بررسی کنید.
• به گوگل سر بزنید و کلمه کلیدی را جستجو کنید.
• می توانید کلمه کلیدی مورد نظر خود را از 10 سایت برتر گوگل استخراج کنید. به دنبال کلمه کلیدی در عناوین سایت ها بگردید. (البته در این زمینه رتبه سایت و ارزش دامنه ی آن بسیار اهمیت دارد. )
• این داده ها را با سایت خود مقایسه کنید و تخمین بزنید که در عرض سه ماه می توانید رتبه سایت را کسب کنید.
در حال حاضر، شما باید بتوانید به این دو سوال پاسخ دهید:
>> آیا هدف قرار دادن این کلمه کلیدی ارزش وقت من را دارد؟
>> آیا با هدف قرار دادن این کلمه کلیدی بازدهی قوی خواهم داشت؟
هم چنین می توانید در این زمینه از خدمات سئو گروه سورن سئو کمک بگیرید.

تحلیل تکنیکی (سئو فنی)

اکنون که متوجه شده ایم کدام کلمات کلیدی را هدف قرار دهیم و ایده ای از استراتژی محتوای سایت خود داریم، باید تمرکز خود را بر ساختار سایت خود منعکس کنیم و آن را بهبود دهیم. این کار شما قادر می ساز تا بتوانید قوی تر از رقبای خود عمل کنید.
ابزار های آنالیز سئو که در زمینه سئو فنی می توانید استفاده کنید عبارتند از :
>> Google Search Console
>> Google Analytics
>> Google Page Speed Insights
>> Google Mobile-Friendly Testing Tool
>> Google’s Schema.org Structured Data Testing Tool
>> Google Search Console XML Sitemap Report
>> Moz Bar
>> GTMetrix Page Speed Report
>> Screaming Frog
>> Web Developer Toolbar
>> WebPagetest
>> W3C Validator
>> SEMrush
>> Ahrefs
>> Majestic
>> Barracuda Panguin
>> BrightLocal
>> Whitespark
>> Botify
برای انجام هرچه بهتر این کار ما به شما استفاده از خدمات سئو گروه سورن سئو را پیشنهاد می کنیم.

استفاده از بک لینک مناسب

به لینک هایی که به نظر می رسد دارای بیشترین ارزش هستند(بک لینک از سایت های معتبر) توجه داشته باشید تا بتوانید زمانی که آنالیز سئوی خود را اجرا می کنید، آنها را هدف قرار دهید.
در اینجا چند نکته وجود دارد که باید به آنها توجه کرد:
1- هر یک از رقبای شما چند بک لینک دارد؟
2- ارزش دامنه سایت هایی که به آن ها بک لینک داده اید چقدر است ؟
3- آیا می توانید الگوهای رشد سایت خود را بر اساس زمان ایجاد لینک ها شناسایی کنید؟
4- آیا صفحاتی وجود دارند که پیوندهای بیشتری نسبت به سایرین دریافت می کنند ؟

انواع لینک ها

در این مرحله فقط نباید روی تعداد لینک های سایت خود تمرکز کنید، بلکه کیفیت آن لینک ها نیز مهم است مهم ترین سوالی که در زمینه باید پاسخ دهیم این است : آیا سایتی که قصد داریم به آن لینک دهیم از نظر حوزه فعالیت با سایت ما متناسب است یا خیر؟

چک لیستی که می توانید آنالیز سئو سایت خود استفاده کنید :

موارد آنالیز رتبه توضیحات
اعتبار دامنه : رتبه کلی سایت شما چقدر است؟ این نشان می دهد که گوگل چقدر محتوای سایت شما را مهم می داند. هرچه رتبه بالاتر باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که صفحات سازمان شما در نتایج جستجو ظاهر شوند. MOZ.COM ابزار مناسب برای این بررسی است. ................................. هرچه امتیاز شما در این زمینه بالاتر باشد نشان می دهد که در این زمینه خوب عمل کرده اید.
سرعت وب سایت : آیا صفحه های سایت شما به سرعت بارگذاری می شوند؟ آیا زمان بارگذاری کلی صفحه معقول است؟ آیا از CDN ها، فشرده سازی و تکنیک هایی مانند تجمع JS/CSS استفاده می شود؟ بهترین ابزار در این حوزه Google Page Speed Insights است.
نمایش سایت روی موبایل : یا سایت یک تجربه موبایل موثر ارائه می دهد؟ آیا سایت طراحی ریسپانسیو دارد که در همه رزولوشن ها به خوبی کار کند؟ آیا ویژگی ها و عملکردهای کلیدی در یک صفحه نمایش کوچک قابل اجرا هستند؟ -
تجزیه و تحلیل و بهبود مستمر : آیا گوگل آنالیتیک (Google analytics) را نصب کرده اید؟ چه سیستم های دیگری بر محتوای محبوب نظارت می کنند، تست A/B را اجرا می کنند، یا عملکرد کلی سایت و تعامل کاربر را بهبود می بخشند؟ -
قابلیت دسترسی و انطباق با استانداردها : آیا سایت با استفاده از استانداردهای کدنویسی واضح و مدرن پیاده سازی شده است؟آیا سایت بر روی همه مرورگر با سرعت مناسب کار می کند؟ -

خلاصه

خلاصه ای از نکات برای بهبود آنالیز سئو

کلمات کلیدی مرتبط را اضافه کنید.
مطالب صریح و واضح در تولید محتوای سایت استفاده کنید.
صفحات با عناوین مناسب ایجاد کنید.
ساختار سایت خود را بررسی کنید تا ببینید آیا سایت شما با استراتژی سئو مطابق دارد یا خیر ؟
از بک لینک های مناسب استقاده کنید.
به دامنه سایت خود بسیار توجه کنید .

و در اخر برای سؤالات، نکات یا اطلاعات بیشتر در مورد خدمات سئو و یا مشاوره رایگان سئو با گروه سورن سئو تماس بگیرید. ما شما را در زمینه آنالیز سئو پشتیبانی می کنیم .

سوالات متداول

پاسخ به سوالات احتمالی شما پیرامون سئو داخلی سایت