Categories
کسب و کار

خدمات لوکال سئو پرستاشاپ – جستجوی محلی – سرویس سئو محلی

ثبت موقعیت فروشگاه شما در نقشه گوگل 

پس از خرید این خدمات سئو محلی پرستاشاپ ، ما موقعیت فیزیکی شما را روی نقشه گوگل ثبت خواهیم نمود. این ثبت توسط حداقل چندین حساب کاربری راهنمای محلی گوگل (Google Local Guides) با سطح بالا انجام می شود. بهترین مشتریان می توانند نزدیک ترین آنها به شما باشند. اطمینان از صحت نام تجاری ، آدرس و شماره تلفن موجب می شود ارتباط مشتریان با شما با سهولت و سرعت انجام شود. با تهیه بسته خدمات لوکال سئو پرستاشاپ ، متخصصین سئو ، سورن سئو علاوه بر ثبت موقعیت کسب و کار شما را بر روی نقشه گوگل اطلاعات تماس ، آدرس سایت ، تصاویری از کسب و کار شما  ، درج شبکه های اجتماعی و همچنین نظرات مربوط به سایت در نقشه را ثبت خواهند کرد و با هدف گذاری عبارات محلی در سایت شما به دیده شدن کسب و کار شما در جهت فعالیت محلی کمک خواهد نمود.

 

ثبت موقعیت فروشگاه شما در نقشه گوگل 
ثبت موقعیت فروشگاه شما در نقشه گوگل

 

جهت دریافت خدمات لوکال سئو ورد پرس بر روی سایتتان توسط تیم سورن سئو، همین حالا با ما تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر از خدمات سئو به صفحه سرویس سورن سئو مراجعه نمایید.

آمار و ارقام نشان دهنده این است که در چند سال گذشته، جستجوهایی که انتهایشان «نزدیک من» یا «اطراف من» است افزایش یافته و تقریبا ۲ برابر شده است. در نتیجه اکاربرانا دنبال خدماتی هستند که نزدیک به آنها باشد.

بهبود سئو محلی و رتبه گرفتن در نقشه گوگل ، فقط برای کسب و کارهای ساده نیست. شما هر کسب و کاری که دارید و هر خدماتی که ارائه میدهید، با انجام خدمات سئو محلی سورن سئو میتوانید بیشتر دیده شوید و مشتریان جدیدتری شما رو پیدا میکنند. در واقع ما خدماتی ارائه می دهیم  که هرکس در اطراف شما، درباره خدمات و شغل شما در هر ساعت از شبانه روز جستجو کرد، شما را در نتایج اولیه گوگل و بالاترین رتبه‌های نقشه گوگل (Google Map)  ببیند و به دنبال آن از خدمات شما بهره مند شود.

شما میتوانید از مقاله 10 تکنیک اثر بخش در سئو داخلی جهت بهبود سئو سایت خود اقدام نمائید .

ثبت اطلاعات کسب و کار فاکتور موثر در سئو محلی

با ثبت درست اطلاعات تماس ، آدرس وب سایت و آدرس کسب و کارتان به راحتی در دسترس خواهید بود و به راحتی مشتریان شما را پیدا خواهند کرد.

هدف گذاری عبارات محلی در سایت

جهت شناسایی مشخصات محلی فروشگاه شما مانند نام فروشگاه، آدرس وب سایت، شماره های تماس، شبکه های اجتماعی و … توسط گوگل باید تگ هایی جهت معرفی مشخصات محلی به گوگل در سایت شما پیاده سازی شود. با انتخاب کلمات کلیدی مناسب مختص برای هر کسب و کار و به کار گیری درست  و هدف مند در سایت شما ، شما سریع تر به اهدافتان نزدیک می شوید. ما در انتخاب کلمات کلیدی موثر کمکتان میکنیم.

مشاوره فعالیت محلی در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی از قبیل لینکدین و اینستاگرام فاکتورهای تاثیر گذاری در سئو محلی هستند و با درج اطلاعات تماس ، آدرس و مکان فعالیت در اینستاگرام با افزایش مشتری به رونق کسب و کار شما کمک میکنند.

 

مشاوره فعالیت محلی در شبکه های اجتماعی
مشاوره فعالیت محلی در شبکه های اجتماعی

 

چطور باید در شبکه های اجتماعی فعالیت محلی داشته باشیم؟ متخصصین سورن سئو شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد!

قرار دادن تصاویری از حرفه ی شما

با قرار دادن تصاویر با کیفیت و حجم کم در سئو محلی در جستجوی محلی بیشتر دیده می شوید و هم به مشتریان شما کمک می کند تا راحت تر به شما اعتماد کنند و محصول شما را خریداری نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *