Categories
کسب و کار

خدمات سئو داخلی پرستاشاپ – Prestashop internal SEO services

با استفاده از خدمات سئو داخلی برای سایت های پرستاشاپ جنبه‌های خاصی از سایت شما را در نظر خواهیم گرفت و به بهبود آن‌ها خواهیم پرداخت. در ابتدا بهتر است بدانیم سئو داخلی (internal SEO) چیست؟ آیا سئو داخلی در افزایش رتبه سایت اثر دارد؟

برای پاسخ به دیگر سوالاتتان پیشنهاد میکنیم به صفحه خدمات سئو داخلی مراجعه نمایید.

 • جهت اجرای سئو داخلی
 • پرستاشاپ بر روی سایتتان توسط تیم سورن سئو ، همین حالا با ما تماس بگیرید.
 • برای اطلاعات بیشتر از خدمات سئو به صفحه سرویس سورن سئو مراجعه نمایید.

سئو داخلی چیست؟

به اقداماتی که داخل سایت انجام می شود تا رتبه و ترافیک سایت در موتورهای جستجوگر یرای سایت مورد نظر افزایش یابد را سئو داخلی میگویند که سئو داخلی بیشتر مربوط به کدنویسی مطالب می باشد. در اصل سئو دارای دو بخش سئو داخلی و سئو خارجی ( انجام خدمات تبلیغاتی یا ریپورتاژ نویسی ) است که از بین این 2 مورد، بدون شک سئو داخلی که با عناوین On-Site SEO و On-Page SEO نیز ذکر می شوند اهمیت و تاثیر بیشتری در بهبود رتبه صفحات سایت دارد.

تیم سورن سئو با آنالیز و بررسی سئو داخلی و با انجام عیب یابی جامع و حرفه‌ای توسط ابزارهای قوی، نقاط ضعف و قوت سایت شما را بررسی می نمایند و گزارش دقیقی از عیب‌ها و مشکلات سایت شما در زمینه سئو داخلی آماده کرده و به شما ارائه می‌کنند. و در ادامه با دسته بندی مشکلات به رفع آنها می پردازند و صفحات سایت شما را بهینه سازی می نمایند.

 

سئو داخلی چیست؟
سئو داخلی چیست؟

 

مدت زمان و تعرفه این پنل متغییر است و بر اساس نوع و مقدار مشکلات سایت مورد نظر تعیین می شود.

شما میتوانید از مقاله 10 تکنیک اثر بخش در سئو داخلی جهت بهبود سئو سایت خود اقدام نمائید .

خدمات سئو داخلی پرستاشاپ (Prestashop internal SEO) که ما به شما ارائه میدهیم:

ما جنبه‌های خاصی از سایت شما را در نظر خواهیم گرفت و به بهبود آن‌ها خواهیم پرداخت مانند :

بررسی کلمات کلیدی وب سایت

 • بهینه سازی متا تگ‌ها
 • پیاده سازی چیدمانی
 • اصولی برای صفحات سایت
 • بهبود سرعت سایت
 • رسپانسیو سازی سایت
 • بهینه‌سازی پلاگین‌های استفاده شده
 • ایجاد سایت مپ XML دینامیک
 • ایجاد فایل xtrobots.t

و….

حال به بررسی خدمات بالا می پردازیم.

بررسی کلمات کلیدی وب سایت :

ما با بررسی کلمات کلیدی برای وب سایت شما ، کلمات کلیدی مناسبی را انتخاب می کنیم که بیشترین جستجو ها را توسط کاربران داشته باشد . در ادامه کلمات کلیدی را به طور حرفه ای در صفحات وب شما قرار میدهیم . که در به بدست آوردن رتبه خوبی در موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو ، بینگ و … کمک بسزایی خواهد کرد.

بهینه سازی متا تگ ها:

گوگل با استفاده از متا تگ ها ، درک بهتر و روشن تری از موضوع وب سایت و محتوای آن خواهد داشت . با بهینه سازی متا تگ ها وب سایت شما رتبه ی بهتری در گوگل بدست خواهد آورد. در نتیجه مشتریان بیشتری به سمت کسب و کار شما می آیند.

پیاده سازی چیدمانی اصولی برای صفحات سایت:

با مشخص کردن و جدا کردن صفحات لندینگ از سایر صفحات سایت و وبلاگ و هدف قراردادن کلمات کلیدی مناسب در هر یک از لندینگ‌ها ، سئو کلی سایت شما را بهبود خواهیم بخشید. و با بررسی ساختار صفحات و محتوای آن‌ها ، محتواهای تکراری و صفحاتی که برای کلمات کلیدی مشابه‌ای هدف قرار داده شده‌اند را شناسایی و به رفع آن‌ها خواهیم پرداخت.

رسپانسیو سازی طراحی سایت موثر بر سئو داخلی:

گوگل با توجه به افزایش بسیار زیاد کاربران موبایل، توجه ویژه ای به نحوه نمایش وب‌سایت‌ها در دستگاه‌های تلفن همراه کرده است. برای اینکه وب سایت شما به شکل کامل در گوشی های تلفن به کاربران نشان داده شود، باید طراحی سایت خود را به شکلی رسپانسیو پیاده سازی کنیم. و این کار تاثیر بسیار زیادی بر روی تجربه کاربری خواهد گذاشت.

 

رسپانسیو سازی طراحی سایت موثر بر سئو داخلی
رسپانسیو سازی طراحی سایت موثر بر سئو داخلی

 

بهبود سرعت لود سایت:

تجربه کاربری وب‌ سایت‌ها در رتبه‌بندی‌های گوگل پارامتر موثری دارد.تجربه کاربری به عوامل بسیاری وابسته است که یکی از عوامل مهم و موثر در تجربه کاربری سرعت بارگذاری وب‌ یا لود وب سایت در مرورگر کاربران است.

بهینه سازی پلاگین‌ها:

درسته وجود پلاگین ها کمک به ساخت سایتی کارآمدتر و کاربرپسندتر خواهد کرد. اما وجود بیش از حد پلاگین در وب‌سایت باعث فشار بر سرور و کند شدن وب‌سایت خواهد شد. ما با بررسی، به روزرسانی و حذف پلاگین‌های اضافی وب‌سایت شما را از نظر عملکرد بهبود خواهیم بخشید.

ساخت سایت مپ XML داینامیک:

موتورهای جستجوگر گوگل راحت تر سایت های مپ XML داینامیک را درک می کنند و می توانند محتواهای با سرعت بیشتری آن ها را ایندکس سازی کنند .

 

ساخت سایت مپ XML داینامیک
ساخت سایت مپ XML داینامیک

 

ایجاد فایل robots.txt یک فاکتور مهم در سئو داخلی :

فایل robots.txt d یک فایل کاملا ضروری و مهم در هر وب سایتی است تا با استفاده از آن ربات های موتور جستجوگر بدانند کدام یک از صفحات وب سایت شما را ببینند و در آن کراول کنند . ما سایت شما را بررسی میکنیم و در صورت داشتن این فایل آن را بهینه سازی میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *