خانه

زیرشاخه ها

 • اخبار سایت

  آیتم ها و اکسسوری هایی برای روی میز، آشپزخانه و یا اتاق نشیمن شما. منزل خود را با طراحی خود تبدیل به خانه ای چشم نواز کنید.

 • هنر

  پوسترهای همراه قاب و تصاویر خطی، تمام چیزهایی که برای شخصیت دادن به دیوارهای خود و آوردن پروژه های خلاق خود به زندگی نیاز دارید.

 • سئو داخل سایت

  سئو داخلی چیست؟ به همه کار‌های که داخل وب سایت برای بهینه‌سازی انجام می‌دهیم می‌گویند. اصلی‌ترین نکات سئو داخلی را با هم دنبال کنیم.

  سئو داخلی (On page seo) چیست

  سئوی داخلی یا سئوی درون صفحه (On page seo )، به انجام بهینه‌سازی محتوای صفحات وب برای موتور‌های جستجو و کاربران است. سئو داخلی حیاتی است زیرا به موتور‌های جستجوگر کمک می‌کند تا درک کنند هر قسمت از وب سایت شما در مورد چه چیزی است. هرچه ربات‌های جستجوگر قسمت‌های مختلف وب سایت شما را بهتر درک کنند، رتبه شما در جستجو بالاتر خواهد بود. این بدان معنی است که ترافیک ارگانیک، تبدیل و درآمد بیشتری نصیب شما می‌شود. روش‌های رایج سئو آن پیج شامل بهینه‌سازی تگ‌های HTML، محتوا، لینک‌های داخلی و URL‌ها است. بزرگترین اولویت شما باید ایجاد یک تجربه کاربری منحصر به فرد باشد و فقط بهینه‌سازی محتوا برای ربات‌ها را انجام ندهید. با وجود پیشرفت‌های هر روزه الگوریتم‌های جستجوی گوگل، که هدفشان تنها رضایت کاربران است. باید بگوییم که آن‌ها هنوز کامل نیستندو برای درک محتوا‌های جدید به کمک شما نیاز دارند.  تفاوت سئو داخلی و خارجی

  تفاوت اصلی بین سئو داخلی و خارجی در این است که سئو داخلی به بهینه‌سازی بخش‌های داخلی وب سایت شما اشاره دارد. در حالی که سئوی خارج از صفحه بر روی عوامل رتبه‌بندی که خارج از وب سایت شما رخ می‌دهند تمرکز دارد. سئوی آن پیج مهمتر از سئوی آف پیج است، زیرا کنترل آن دست خود شما است. بسیاری از افراد سئوی خارج از صفحه را با لینک‌سازی مرتبط می‌دانند، اما این تنها این نیست. تبلیغ سایت یا برند شما در سراسر وب مانند مانند وبلاگ‌نویسی، طراحی وب سایت، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و غیره است. سئوی آف پیج به دیده شدن و شهرت وب سایت شما کمک می‌کند.

  نکات مهم سئو داخلی

  تا این مرحله متوجه شدید که سئو داخل صفحه چیست و دارای چه اهمیتی است. الگوریتم‌های موتور‌های جستجوگر رتبه‌بندی سایت را بر اساس سئو داخلی، سئوی خارجی و سئو تکنیکال انجام می‌دهند. این نکته را در نظر داشته باشید که فقط با لینک دهی داخلی نمی‌شود این بهینه‌سازی‌ها را انجام داد و لازم است چک لیستی تهیه کنید تا اطمینان پیدا کنید که سایت با اصول و قوانین موتور‌های جستجوگر هم خوانی دارد. پس اول بر روی سئو درون صفحه وب سایت تمرکز کنید تا متوجه افزایش ترافیک و افزایش حضور جستجوی مخاطبین در وب سایت شوید. سپس به سراغ ایجاد بک لینک بروید.  آموزش سئو داخلی سایت

  تلاش کردیم مهم‌ترین نکات سئو داخلی در قالب یک چک لیست ارائه شود. در این چک لیست آموزش سئو on page با ذکر دستورالعمل ها آورده شده است.

  بهینه‌سازی عنوان صفحه

  تگ عنوان یا تایتل تگ، یک تگ HTML است که در در زیر تگ head هر صفحه قرار می‌گیرد. این تگ، در بالای قسمت صفحه جستجوی مرورگر‌ها به مخاطبین نشان داده می‌شود. تگ عنوان یک راه مؤثر برای جذب کاربران به وب سایت شما است. زیرا این اولین چیزی است که بازدیدکنندگان شما در نتایج جستجو می‌بینند. برای ساخت یک عنوان تأثیر‌گذار به نکات زیر دقت کنید.  استفاده از کلمه کلیدی: تلاش کنید کلمه کلیدی مد نظرتان را در اول تگ تایتل قرار بدهید. زیرا مخاطبین زودتر آن را می‌خوانند. مطمئن باشید که استفاده از کلمات کلیدی هم به مخاطبین و هم به ربات‌های موتور جستجوگر کمک می‌کند.

  طول: عنوان شما نباید طولانی باشد و از ۶۰ کاراکتر تجاوز کند. زیرا در صورت طولانی بودن نمایش داده نمی‌شود.

  برندسازی: بهترین کار این است که در عنوان نام برند شما آورده شود و بهتر است در قسمت پایانی عنوان باشد. انجام این کار سبب شهرت و بهبود نرخ کلیک می‌شود.

  بهینه‌سازی توضیحات متا

  توضیحات متا برای هر صفحه باید منحصر به فرد و یکتا باشد. این توضیحات در زیر تگ عنوان به کاربر نمایش داده می‌شود. باید متن آن جذاب باشد و مخاطب احساس نیاز کند که با وارد شدن به این صفحه به خواسته خودش می‌رسد. نکات مهم در نوشتن ان عبارت است از:

  ارتباط: توضیحات متا هر صفحه باید چکیده‌ای از محتوای درون آن صفحه باشد.

  طول: حداکثر طول توضیحات متا معمولاً ۱۵۰ کاراکتر است. در اغلب موارد موتور‌های جستجو مانند گوگل توضیحات متا طولانی را کوتاه می‌کنند.  از تگ‌های هدینگ برای قالب‌بندی مطال بهره ببرید

  تگ‌های هدر به سر تیتر‌های هر صفحه می‌گویند. تگ هدر اصلی h1 نامیده می‌شود و معمولاً برای عنوان صفحه رزرو می‌شود. دقت کنید که مبحث تگ‌های Heading با قسمت Head تفاوت دارد. استفاده از تگ‌های هدینگ از h1 تا h6 در متن صفحات به نظم و تجربه کاربری کمک خیلی زیادی می‌کند.  تصاویر را بهینه‌سازی کنید

  در متن های طولانی تصاویر سبب می‌شود خستگی مخاطب کاهش پیدا کند. و موتور‌های جستجوگر در زمان ورود به یک صفحه اول تصاویر را مورد بررسی قرار می‌دهند. شما باید برای بهینه‌سازی این تصاویر از خاصیت ALT استفاده کنید. این متنی که شامل کلمه کلیدی است به ربات‌های جستجوگر کمک می‌کند تا به درک درستی از تصویر برسند. همچنین برای تجربه کاربری نیز مفید است زیرا در صورت لود نشدن تصویر به مخاطب اطلاعاتی در رابطه با آن می‌دهد. کلمه کلیدی را در ابتدای این متن بیاورید و برای جلوگیری از کاهش سرعت وب سایت تصاویر را فشرده کنید. ابزار‌های گوناگونی برای انجام این کار وجود دارد از جمله وب سایت. tinypmg.com

  بهینه‌سازی URL

  آدرس هر یک از صفحات سایت را URL می‌گویند. این آدرس در صفحه نتایج موتور‌های جستجوگر به مخاطبین نمایش داده می‌شود. و باید قابل درک برای ربات‌های جستجوگر باشد. حتماً شامل کلمات کلیدی خاص هر صفحه باشد. تکراری نباشد و مناسب‌ترین کلمات را به کار ببرید. سعی کنید به شکل توصیفی باشد تا جذب کاربر افزایش یابد.

  لینک‌های داخلی مناسب بسازید

  وجود لینک‌های داخلی خوب می‌تواند بر میزان بازدید از صفحات وب سایت تأثیر بگذارد. این ارتباط صفحات با یکدیگر به خزنده‌های موتور‌های جستجوگر کمک می‌کند تا راحت در وب سایت بچرخند و کل سایت ایندکس شود. ساختار لینک‌سازی داخلی برای یک وب سایت باید شبیه هرم باشد. صفحاتی که به هم لینک می‌شوند باید کلماتشان و موضوع آن‌ها با هم مرتبط باشند. یک صفحه به عنوان مادر شناخته می‌شود که ارزش آن از دیگر صفحات بیشتر است. و صفحات دیگر فرزند هستند شما باید از صفحه مادر به فرزند لینک بدهید. همچنین از فرزند هم به مادر لینک دهید و بین صفحات فرزند هم لینک و ارتباط باشد. نکات و اصولی در این پیوند داخلی وجود دارد از جمله: عدم لینک‌های داخلی زیاد، دادن لینک به صفحه‌ها و مطالب اصلی وب سایت، عدم لینک‌های داخلی شکسته یا ریدایرکت شده، به اشتراک‌گذاری اعتبار صفحه ها. همه‌ی این‌ها سبب رسیدن به هدف و بالا آمدن رنکینگ وب سایت می‌شود.  وب سایت شما سازگار با موبایل باشد

  در عصر حاضر استفاده از تلفن همراه و جستجوی اینترنتی با آن روز به روز در حال افزایش است. تلاش کنید وب سایت شما سازگار با تلفن همراه باشد و به درستی و زود در موبایل و تبلت بار‌گذاری شود.

  محتوایی با کیفیت عالی تولید کنید  به سرعت لود سایت اهمیت دهید  استفاده از پروتکل HTTP در مقابل HTTPS

  سایت‌ها با http یا https شروع می‌شوند حرف S در https معنی امنیت را می‌دهد. https مخفف Hypertext Transfer Protocol Secure، پروتکل ایمن برای سایت‌های اینترنتی. در httpsبه گواهی SSL از ارائه دهنده هاست خود نیاز دارید. http هیچ رمز‌گذاری برای اطلاعات وجود ندارد و هکر‌ها راحت می‌توانند نفوذ کنند.

  SSL داده‌های شما را رمزگذاری می‌کند و تضمین می‌کند که داده‌های ارسال شده بین وب سایت و بازدید‌کننده خصوصی باقی می‌مانند.  گذاشتن بخش نظرات در صفحات وب سایت

  گذاشتن بخش نظرات در صفحات وب سایت به رتبه‌بندی مقاله شما در نتایج جستجو کمک می‌کند. زیرا از یک طرف به کلمات LSI مورد نظر مخاطبین می‌رسید. و از طرفی ربات‌های وقتی حجم بالای از نظرات را ببیند تشخیص می‌دهند که مطلب شما برای مخاطب مفید بوده. در ضمن زمان حضور کاربر در سایت نیز افزایش می‌یابد.

  وجود لینک دهی خارجی

  وجود لینک دهی خارجی یکی از مهم‌ترین عناصر تکنیک‌های سئو داخلی است. بدین شکل که با پیوند به وب سایت‌های دیگر این اطمینان را به ربات‌های جستجوگر می‌دهید که محتوا‌های شما مرتبط و متناسب با کلمات کلیدی است.

 • سئو خارج سایت
 • سئو فنی سایت

  سئو تکنیکال چیست؟ سئو فنی یا همان تکنیکال به مجموعه کار‌های که مسائل فنی سایت را بهبود می‌بخشد گفته می‌شود. با انجام این کار وب سایت را از نظر فنی برای موتور‌های جستجوگر بهینه می‌کنید.

  سئو تکنیکال چیست؟

  سئوی فنی به بهبود جنبه‌های فنی یک وب سایت با تنظیماتی که می‌توانند در وب‌سایت و سرور پیاده‌سازی شود می‌گویند. ساخت یک سایت با سرعت بالا، خزیدن آسانتر و قابل درک برای موتور‌های جستجو و معماری وب سایت از کار‌های این بهینه‌سازی است. می‌شود گفت سئوی فنی بخشی از سئو داخلی است که عناصر داخل وب سایت را ارتقا می‌دهد تا رتبه‌های بالاتر کسب کند.

  چرا سئو فنی مهم است؟

  همه موتور‌های جستجوگر هدفشان این است که بهترین نتیجه را به کاربران خود نمایش دهند. شما می‌توانید بهترین سایت را با بهترین محتوا داشته باشید، اما این کافی نیست. با انجام سئو تکنیکال روبات‌های گوگل و سایر موتور‌های جستجو می‌توانند بهتر صفحات وب سایت شما را پیدا و درک کنند، بخزندو ایندکس کنند. با انجام این قبیل کار‌ها صفحات سایت ایمن شده، وب سایت واکنشگرا، بدون محتوای تکراری، سرعت بالای سایت، استفاده از structured data، ساختار صحیح و... دسترسی گوگل به محتوا‌های سایت را آسان‌تر می‌کنید. و این یعنی شانس بیشتری برای رتبه‌بندی دارید زیرا ربات‌ها به شناخت بیشتری از وب شایت شما رسیده‌اند و بهتر می‌توانند آن را به مخاطبین معرفی کنند.

  اما اگر اشتباهات فنی در وب سایت ایجاد کنید مثلاً یک کاراکتر اشتباه در فایل robots. txt سبب می‌شود که از خزش ربات‌های جستجوگر جلوگیری کنید و نتیجه برعکس می‌دهد. اما هدف سئو تکنیکال تنها رضایت موتور‌های جستجو نیست بلکه با انجام این بهینه‌سازی تجربه کاربری را نیز بهبود می‌دهید.

  آموزش سئو تکنیکال

  همانطور که گفتم، سئوی تکنیکال تنها بهینه‌سازی وب سایت برای راحت خزیدن ربات‌های موتور‌های جستجو نیست. بلکه با این بهینه‌سازی مخاطبین را به صفحات مرده نمی‌فرستید و از اتلاف وقت آن‌ها جلوگیری می‌کنید و تجربه کاربری خوبی را ایجاد می‌کنید. حال بیاید چک لیست سئو فنی را مورد بررسی قرار دهیم و ببینیم برای این که یک وب سایت بهینه شده داشته باشیم چه کار‌ها و اقداماتی باید انجام بدهیم؟ .

  استفاده از SSL

  اولین مرحله برای انجام سئو تکنیکال دریافت گواهینامه SSL است. با این گواهی سایت شما به جای آدرس http با HTTPS شروع می‌شود. و برای بازدید‌کنندگان محیط امنی را فراهم می‌کند تا به انتقال اطلاعات بپردازند. گوگل وب سایت‌های را که از این گواهی استفاده نمی‌کنند جریمه می‌کنند. یعنی به کاربران اجازه ورود به چنین سایت‌های را نمی‌دهد و این منجر به کاهش ترافیک سایت می‌شود.

  ساختار سایت منظم و مسطح باشد

  ساختار منظم و دارای لینک داخلی به گوگل و سایر موتور‌های جستجو کمک می‌کند تا در همه صفحات سایت بخزند. زیرا خزنده‌های گوگل آنقدر هم که شما فکر می‌کنید باهوش نیستند و نیاز به کمک شما دارند. برای ایجاد یک ساختار منظم و مسطح باید تلاش کنید تا بازدید‌کننده شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و تنها با سه کلیک به صفحه دلخواه‌اش برسد. این بدین معنی است که از عمیق کردن صفحات جلوگیری کنید.

  سرعت سایت

  امروزه سرعت سایت نقش زیادی در دریافت ترافیک وب سایت‌ها دارد. زیرا مردم کم حوصله هستند و منتظر باز شدن صفحات نمی‌مانند و به وب سایت دیگری ‌می‌روند. موتور‌های جستجوگر مانند گوگل این چنین سایت‌ها را در رتبه‌های پایین قرار می‌دهند. هاست قوی با سرعت بالا، فشرده‌سازی حجم تصاویر، استفاده از DNS، تهیه فایل CSS، در بالا بردن سرعت سایت تأثیر می‌گذارند.

  فایل Robots. txt

  فایل متنی robots. txt، که شامل دستور‌های برنامه‌نویسی است و در هاست بارگذاری می‌شود. با کمک این فایل می‌توانید جهت حرکت ربات‌ها در سایت را تعیین کنید. یعنی تعیین می‌کنید ربات‌ها چه صفحاتی را بررسی و ایندکس کنند. یک اشتباه کوچک در این فایل منجر می‌شود که ربات‌ها نتوانند به راحتی در وب سایت شما بخزند. از جمله این اشتباهات مسدود کردن فایل‌های js و css است. ربات‌ها برای درک اینکه سایت شما به چه روشی کار می‌کند به آن‌ها نیازمند هستند.

  صفحات ۴۰۴ و لینک‌های شکسته

  صفحات ۴۰۴ همان صفحات مرده هستند که نشان می‌دهند که دیگر چنین صفحه‌ای وجود ندارد. وقتی بازدید‌کننده با این صفحات ناموجود روبرو شود خطای ۴۰۴ برای آن نمایش داده می‌شود. وجود چنین صفحاتی برای کاربران بسیار آزار دهنده است. پس تلاش کنید برای رفع این مشکل لینک‌ها را به کمک ابزار‌های در دسترس چک کنید. اگر صفحاتی حذف شده‌اند به بازدید‌کننده با یک پیام اطلاع دهید که این صفحه دیگر وجود ندارد. اگر هم صفحاتی تغییر کرده‌اند با ریدایرکت به صفحات دیگر، برای آن جایگزین قرار دهید.

  نشانه‌گذاری داده‌های ساختاریافته یا استراکچر دیتا‌ها

  داده‌های ساختاریافته کد‌هایی هستند که برنامه‌نویس در قالب وب‌سایت اضافه می‌کند، با کمک این کد‌ها موتور‌های جستجوگر به درک درستی از قسمت‌های مختلف وب سایت می‌رسند. و امکان بهتری برای آن‌ها وجود دارد که محتوا‌های صفحات شما را درک کنند. استفاده از این کد‌ها سبب می‌شود که گوگل لینک سایت را در SERP قرار دهد.

  نقشه سایت XML

  نقشه سایت یا فایل sitemap. XML، فایلی است که درهاست سایت قرار دارد و هدفش کمک به موتور‌های جستجو است. این فایل شامل آدرس همه صفحات وب سایت است و همچنین شامل اطلاعات کلیدی دیگر از جمله تاریخ آخرین بروز‌رسانی صفحات، اولویت‌بندی صفحات سایت، تایم بروز شدن سایت. با کمک نقشه سایت این احتمال وجود دارد که همه صفحات وب سایت ایندکس شوند.

  فعال کردن AMP

  AMP یک پروژه مورد حمایت گوگل است. به کمک کد AMP HTML، سرعت بارگذاری صفحات در تلفن‌های همراه افزایش می‌یابد. و بخش‌های اضافه از جمله اسکریپت‌ها، نظرات و فرم هانمایش داده نمی‌شود. و تأثیر فوق‌العاده‌ای بر تجربه کاربری خوشایند دارد.

  واکنشگرایی صفحات سایت

  واکنشگرایی صفحات سایت(Responsive) سبب می‌شود کاربران تلفن همراه و تبلت مطالب و محتوا‌های سایت را به درستی مشاهده کنند. این عمل یکی از نکات اصلی سئو تکنیکال است زیرا قالب استاندارد و ریسپانسیو سایت تجربه کاربری خوبی را به دنبال دارد. ابزار mobile friendly test به شما کمک می‌کند تا متوجه شوید چقدر وب سایتتان ریسپانسیو است.

  ثبت در ابزار‌های گوگل

  گوگل از کجا سایت شما را پیدا کند و به آن رتبه بدهد؟ . بعد از طراحی سایت، اولین کار ثبت سایت و نقشه سایت در ابزار‌های گوگل مانند سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس است. این کار برای ایندکس شدن صفحات وب سایت ضروری است. همچنین با کمک ابزار سرچ کنسول می‌توانید کارایی وب سایت را تحلیل کنید. و اگر مشکلی در خزیدن ربات‌ها وجود داشته باشد شما را باخبر می‌کند.

  ساختارمند کردن URL‌ها

  ساختارمند کردن آدرس همه صفحات وبسایت، از نکات اصلی برای سئو تکنیکال است. تلاش کنید این آدرس‌ها شامل کلمات کلیدی باشد و نکات زیر را مدنظر قرار دهید.

  استفاده نکردن از حروف کوچک و نشانه‌ها.

  با استفاده از “-” کلمات را جدا کنید.

  آدرس‌ها کوتاه باشند.

  کلمات کلیدی را استفاده کنید.

  حروف فارسی را بهتر است استفاده نکنید.

  از نماد‌های نامفهوم و تاریخ خودداری کنید.

  اسلش‌های زیادی استفاده نکنید.

 • ارتقا سایت مخصوص انوع...

  سیستم مدیریت محتوا نرم افزاری است که به ایجاد، سازماندهی و نگهداری محتوای دیجیتال کمک می کند. به طور کلی، CMS ها از چندین کاربر پشتیبانی می کنند. آنها مزایای فراوانی را برای کسب و کارهای بزرگ فراهم می کنند، از جمله صرفه جویی قابل توجه در هزینه ، افزایش همکاری بین اعضای تیم مستندسازی فنی تیم (حتی افراد غیر فنی) و کنترل کامل محتوا . سی ام اس ها به طور کامل از ایجاد مدیریت و بروز رسانی یک وب سایت پشتیبانی می کند و تمام ابزارهای مورد نیاز برای مدیریت یک سایت را دارا می باشد. cms ها بسیاری وجود دارند که تفاوت ها و شباهت های بساری دارند . برای بهره گیری بیشتر از سی ام اس (سیستم مدیریت محتوا) بهتر است از cms مناسب برای سایت خود استفاده کنید و بعد از مدتی با ارتقاء و به روز رسانی آن سی ام اس از مزایای آن بهره مند شوید. در ادامه به بررسی سیستم مدیریت های مختلف می پردازیم و به سوالات احتمالی که شاید برای شما هم پیش بیاید پاسخ خواهیم داد.

  درک انواع مختلف سیستم های مدیریت محتوا یک گام کلیدی در انتخاب بهترین گزینه برای کسب و کار شما است. 

  برای ارتقا سیستم مدیریت محتوای خود ( فرقی ندارد از چه نوع cms برای سایت خود استفاده کرده اید) میتوانید با تیم متخصص سورن سئو در ارتباط باشید.

  در حالت کلی سیستم های مدیریت محتوا دارای دو بخش هستند:

  بخش Front: بخشی از سایت که کاربران اینترنت آن را مشاهده می کنند.

  بخش Admin یا مدیریت : قسمت مدیریت سایت که فقط مدیران سایت دسترسی دارند و میتوانند بخش عمومی سایت را مدیریت کنند.

  انواع CMS (سیستم مدیریت محتوا) کدامند ؟

  سه نوع نرم افزار CMS وجود دارد: منبع باز، اختصاصی و نرم افزار به عنوان سرویس CMS، از جمله راه حل های مبتنی بر ابر.

  CMS منبع باز یا Open Source

  شما می توانید نرم افزار CMS منبع باز را بدون هزینه اولیه دانلود کنید. هیچ هزینه مجوز یا ارتقاء یا قراردادی وجود ندارد.

  نمونه هایی از پرکاربردترین پلتفرم های CMS منبع باز عبارتند از:

  وردپرس Wordpress

  پرستاشاپ Prestashop (تجارت الکترونیک)

  جوملا Joomla

  دروپال Drupal

  مجنتو Magento (تجارت الکترونیک)

  شما می توانید CMS منبع باز را روی سرور وب نصب و مدیریت کنید. در حالی که بیشتر راه‌حل‌ها خارج از جعبه کار می‌کنند، سفارشی‌سازی‌های بی‌شماری برای رفع نیازهای مختلف کسب‌وکار در دسترس هستند، مانند افزونه‌هایی برای وب‌سایت‌های تجارت الکترونیک، ابزارهایی که به شما کمک می‌کنند محتوا را برای موتورهای جستجو بهینه کنید یا تم‌ها و طرح‌بندی‌های طراحی خود را سفارشی کنید.

  CMS اختصاصی

  نرم افزار CMS اختصاصی یا تجاری توسط یک شرکت ساخته و مدیریت می شود.با وجود نرم افزار های مدیریت محتوای زیاد در بازار که تقریبا هر نوع نیازی رو پوشش می دهند، اما در برخی موارد لازم است که برنامه نویسی به صورت اختصاصی انجام شود. ارگان های دولتی، بانک ها و … به یک سیستم مدیریت محتوا اختصاصی نیاز دارند.

  نمونه هایی از راه حل های CMS محبوب عبارتند از:

  کنتیکو

  مایکروسافت شیرپوینت

  IBM Enterprise Content Management

  CMS پالس

  سایت هسته

  Shopify

  معمولاً می‌توانید CMS اختصاصی را با قابلیت‌های داخلی شخصی‌سازی کنید، اگرچه ممکن است هزینه بیشتری داشته باشد. در صورت امکان، به دنبال یک راه حل CMS باشید که تمام نیازهای شما را برآورده کند. اگر یک CMS اختصاصی را با یک وب‌سایت یا سیستم بک‌اند موجود پیاده‌سازی می‌کنید، توجه داشته باشید که ممکن است به کار توسعه گسترده‌ای نیاز داشته باشد.

  اگر به دنبال یک CMS برای یک وب سایت کاملاً جدید هستید، بهتر است راه حلی را انتخاب کنید که تمام ویژگی ها و عملکردهای مهم را برای رفع نیازهای فعلی و آینده کسب و کار شما داشته باشد.

  نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) CMS

  راه حل های SaaS CMS معمولاً شامل نرم افزار مدیریت محتوای وب، میزبانی وب و پشتیبانی فنی با یک تامین کننده است. اینها راه حل های مجازی هستند که در فضای ابری میزبانی می شوند و بر اساس یک مدل اشتراک، معمولاً بر اساس هر کاربر یا هر سایت، هستند.

  دو نوع سیستم مدیریت محتوای ابری وجود دارد:

  CMS "کاملاً ابری" اغلب به عنوان بخشی از یک بسته یا سرویس ارائه می شود. به طور معمول، اینها سیستم های اختصاصی تحت کنترل تامین کننده هستند، بنابراین همیشه نمی توان عملکرد آنها را مطابق با نیازهای خود سفارشی کرد یا تغییر داد.

  CMS "ابر جزئی" در وب سرور ابری شما قرار دارد. این انعطاف پذیری بیشتری را فراهم می کند زیرا می توانید عملکرد را با ماژول های افزودنی یا با تغییر کد منبع تغییر دهید.

  وردپرس و مزایای ارتقاء Wordpress

  wordPress یک پلت فرم رایگان و منبع باز ایجاد وب سایت است. در سطح فنی تر، وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) است که به زبان PHP نوشته شده و از پایگاه داده MySQL استفاده می کند. وردپرس ساده ترین و قدرتمندترین وبلاگ نویس و سازنده وب سایت است که امروزه وجود دارد.

  وردپرس یک پلت فرم وب سایت عالی برای انواع وب سایت ها است. از وبلاگ نویسی گرفته تا تجارت الکترونیک گرفته تا وب سایت های تجاری و نمونه کارها، وردپرس یک CMS همه کاره است. وردپرس با در نظر گرفتن قابلیت استفاده و انعطاف پذیری، راه حلی عالی برای وب سایت های بزرگ و کوچک است. با توجه به آمار استفاده از سیستم های مدیریت محتوا : وردپرس قدرت بیش از 60 میلیون وب سایت یا 36 درصد از کل وب سایت های موجود در اینترنت و بیش از 60 درصد از تمام وب سایت هایی که سیستم های مدیریت محتوای آنها شناخته شده است را دارد.

  به عنوان یک پلت فرم ساخت وب سایت و CMS، وردپرس دارای مجموعه ای از ویژگی های چشمگیر است. در اینجا تنها تعدادی از ویژگی های وردپرس آورده شده است.

   ویژگی های وردپرس :

  SEO : بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) در سطح فنی آغاز می شود و وردپرس یک پایه کد استثنایی برای سئو ارائه می دهد. سئو به محتوای وب سایت شما اجازه می دهد تا از طریق موتورهای جستجوی رایج مانند گوگل یا بینگ پیدا شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، این ویدیوهای آموزشی رایگان سئو وردپرس را بررسی کنید.

  سرعت : وردپرس یک چارچوب وب سایت ناب است که دائماً در تلاش است تا کد «bloat» را حذف کند که سرعت بارگذاری یک وب سایت را کاهش می دهد.

  سازگار با موبایل : اکثر مضامین وردپرس در حال حاضر سازگار با موبایل یا پاسخگو هستند.

  کتابخانه فایل های رسانه ای : وردپرس شامل یک کتابخانه رسانه داخلی است که می توانید فایل های رسانه ای مانند تصاویر یا فیلم ها را در صفحات یا پست های خود آپلود و جاسازی کنید. حتی می توانید ویرایش های اولیه تصاویر خود را در وردپرس انجام دهید.

  رابط کاربری آسان : استفاده از وردپرس بدون تنظیمات پیچیده بسیار آسان است. اگر می توانید از پردازنده وردپرس استفاده کنید، می توانید از وردپرس استفاده کنید. وردپرس همچنین بر قابلیت دسترسی تمرکز دارد.

  منوهای سفارشی : وردپرس ایجاد منوهای ناوبری را با پیوندهایی به صفحات شما یا پیوندهای سفارشی آسان می کند.

  وبلاگ داخلی : افزودن وبلاگ به وب سایت شما به سادگی انتشار یک پست است.

  وردپرس 5.0 - ویرایشگر بلاک وردپرس : وردپرس 5.0 ویرایشگر بلاک جدید را معرفی کرد که به عنوان ویرایشگر وردپرس گوتنبرگ نیز شناخته می شود. ویرایشگر جدید نحوه ویرایش صفحات و پست های وردپرس را تغییر می دهد. اکنون می توانید محتوای خود را با رویکرد "کشیدن و رها کردن" انعطاف پذیرتر طراحی و ترتیب دهید.

  مزایای ارتقا سیستم مدیریت وردپرس Wordpress :

  نرم افزار وردپرس به طور مداوم در حال بهبود است و نصب شما باید تا حد امکان ارتقا یابد. ارتقاء نصب وردپرس شما پس از راه اندازی موفقیت آمیز یک وب سایت، جوانب مثبت دارد.

  وب سایت شما را ایمن نگه می دارد:

  وردپرس یک نرم افزار متن باز است. مانند همه نرم‌افزارهای منبع باز، زمانی که یک به‌روزرسانی منتشر می‌شود، جزئیات آن ارتقا به اطلاع عموم می‌رسد. اگر یکی از آنها یک تعمیر امنیتی باشد، در آن صورت شخصی با نیت مخرب می‌تواند از آن اطلاعات به نفع خود استفاده کند ( به طور بالقوه هر وب‌سایت وردپرسی را که در این مدت ارتقاء نیافته است هک کند ) . بهتر است به محض انتشار یک اصلاح امنیتی، نصب وردپرس خود را ارتقا دهید.

  این به اطمینان از سازگاری با پلاگین های جدید کمک می کند:

   اگر نسخه قدیمی وردپرس را اجرا می کنید و یک افزونه کاملاً جدید نصب می کنید، ممکن است نیاز به آخرین نسخه وردپرس داشته باشد تا به درستی کار کند. در چنین حالتی، به نوعی باید نسخه قدیمی‌تری از آن افزونه را پیدا کنید که با نسخه وردپرس شما سازگار باشد و ممکن است آن نسخه برخی از ویژگی‌های مهم و رفع اشکال‌هایی را که در نسخه جدیدتر معرفی شده‌اند را از دست داده باشد.

  شما می توانید از جدیدترین ویژگی ها استفاده کنید:

  ارتقاء وردپرس 3.0 نصب های چند سایتی و منوهای ناوبری سفارشی را معرفی کرد، در حالی که ارتقاء 3.1 پیوندهای داخلی را بهبود بخشید و نوار مدیریت را اضافه کرد تا به راحتی بین سایت ها حرکت کنید.

   پرستاشاپ و مزایای ارتقا Prestashop

  پرستاشاپ یک پلت فرم سبد خرید رایگان است که به کسب و کارهای کوچک تا بزرگ کمک می کند تا یک فروشگاه آنلاین موفق بسازند و راه اندازی کنند.PrestaShop یک راه حل تجارت الکترونیک با ویژگی های بسیار غنی است که می توانید از آن برای راه اندازی فروشگاه ها در فضای ابری یا از طریق خود میزبانی استفاده کنید. در حال حاضر توسط 250000 فروشگاه در سراسر جهان استفاده می شود و به 65 زبان مختلف موجود است.

  استفاده از پرستاشاپ نسبتاً آسان است، یک رابط فروشگاهی بسیار پاسخگو برای خریداران فراهم می کند، مجموعه ای جامع از ویژگی ها را ارائه می دهد و رایگان است.

  چه نوع کسب و کارهایی از پرستاشاپ استفاده می کنند؟

  از کالاها و خدمات گرفته تا محصولات قابل دانلود، رزرواسیون ها و بازارها، پرستاشاپ متناسب با انواع مشاغل طراحی شده است.

  ویژگی های پرستاشاپ :

  1. نصب آسان

  نصب پرستاشاپ آسان است. از وب سایت رسمی، باید فایل را دانلود کنید. پس از دانلود فایل، ایجاد یک فروشگاه آنلاین پاسخگو و کارآمد تنها با چند کلیک فاصله دارد. از آنجایی که اندازه فایل 6 مگابایت است، استقرار این پلتفرم تجارت الکترونیک حتی برای کاربرانی که اتصال اینترنت آهسته دارند کار وحشتناکی نیست.

  2. بودجه پسند

  بودجه پسند است. این سبد خرید منبع باز بدون هزینه است. تاجرانی که به دنبال حداقل سرمایه گذاری هستند می توانند به پرستاشاپ وابسته باشند زیرا برای راه اندازی فروشگاه آنلاین با استفاده از پرستاشاپ مجوز لازم نیست.

  3. کاربر پسند

  طراحی سفارشی پرستاشاپ راحت و ساده است. برای راه اندازی فروشگاه الکترونیکی پرستاشاپ به دانش فنی نیازی نیست. دارای طراحی ساده و رابط کاربری پسندی است. صاحب فروشگاه با حداقل دانش فنی می تواند به راحتی وب سایت را اداره و نگهداری کند. بیش از 25000 افزونه برای پرستاشاپ موجود است. این افزونه ها ایجاد و عملکرد فروشگاه را راحت می کند.

  4. سفارشی سازی آسان

  سفارشی کردن سایت خرید با استفاده از پرستاشاپ آسان است. طبق نیاز، افزودن یا حذف ویژگی ها نیز آسان است. پرستاشاپ بسیار منعطف است، بنابراین به راحتی می توان مناطق خاصی از فروشگاه را در طول توسعه وب سایت پرستاشاپ شخصی کرد.

  5. کمک های جمعیتی

  پرستاشاپ از چندین ارز و زبان پشتیبانی می کند. از این رو محلی سازی ساده است. کمک های جمعیت شناختی به فروشگاه های PrestaShop کمک می کند تا به طور موثر در سراسر جهان فعالیت کنند. امروزه فروشگاه های مستقر در پرستاشاپ به طور موثر از ایالات متحده آمریکا، هند، کانادا، بریتانیا، آلمان، چین و ژاپن کار می کنند. اگرچه پشتیبانی کامل فقط برای زبان های انگلیسی و فرانسوی ارائه می شود، وب سایت می تواند تقریباً به 40 تا 45 زبان ترجمه کند.

  6. پرداخت مطمئن

  جذابیت اصلی پرستاشاپ درگاه های پرداخت مطمئن و راحت است. آنها از گزینه های پرداخت مانند Google Checkout و PayPal استفاده می کنند. این روش های پرداخت امن هستند و هیچ نگرانی در مورد فعالیت های کلاهبرداری وجود ندارد.

  همچنین تراکنش های امن از طریق سیستم پروتکل SSL پردازش می شوند. علاوه بر این، پرستاشاپ از فرآیند پرداخت یک صفحه ای پشتیبانی می کند که خرید محصول را افزایش می دهد.

  علاوه بر این ویژگی های مهم، پرستاشاپ برخی از ویژگی های خارج از جعبه را نیز ارائه می دهد. این ویژگی ها شامل ابزارهای تبلیغاتی رایگان مانند اتوماسیون پیگیری ایمیل، کوپن ها، معاملات، کوپن ها است. «محصولاتی که اخیراً مشاهده شده‌اند»، مدیریت بازگشت کالا و ردیابی سفارش، ویژگی‌های داخلی برای راحتی کاربران هستند.

  مزایای ارتقاء سیستم مدیریت پرستاشاپ :

  به روز نگه داشتن فروشگاه به آخرین نسخه موجود، تضمین می کند که آخرین تغییرات ایجاد شده توسط تیم اصلی و جامعه توسعه دهندگان را دارید. بسته به نسخه ای که به آن ارتقا می دهید، می توانید ویژگی های جدید، بهبودهای امنیتی یا عملکردی یا به سادگی رفع اشکال دریافت کنید.

  علاوه بر این، پشتیبانی از PrestaShop 1.6 اکنون به پایان رسیده است. ما به شما توصیه می کنیم از نسخه 1.7 برای دریافت پشتیبانی، همراه با ارتقاء هسته و ماژول ها استفاده کنید.

  صفحه محصول خود را سریعتر بسازید

  با روشی کاملاً جدید برای افزودن محصولات به فروشگاه آنلاین، روند مدیریت را سرعت بخشید! با رابط ارتقا یافته، اقدامات سریع و میانبرها، نیازی به تلف کردن زمان خود برای مدیریت محصول نیست. وقت خود را صرف توسعه کسب و کار کنید، نه برای به روز رسانی صفحات محصول خود.

  ناوبری پشت آفیس بهبود یافته است

  چه کسی گفته است که طراحی UI/UX فقط برای مشتریان شماست؟ فروشگاه پرستاشاپ خود را ارتقا دهید و یک پنل مدیریت بصری دریافت کنید که استفاده از آن بسیار آسان است. فرآیند مدیریت فروشگاه اینترنتی زمان‌بر را به یک تجربه زمان‌بر و لذت‌بخش تبدیل کنید.

  تم پیش فرض پرستاشاپ

  از یک تم پیش‌فرض جدید PrestaShop لذت ببرید که برای شروع کسب و کار شما عالی است. با ارائه طیف گسترده ای از ویژگی های طراحی، راه های جدیدی را برای توسعه دهندگان باز می کند تا تم های سفارشی خود را ایجاد کنند.

  قالب مناسب برای کسب و کار

  از ابزارهای تم پیش‌فرض پرستاشاپ به‌روزرسانی شده راضی نیستید؟ با راه حل های طراحی سفارشی جدید که برای فروشگاه آنلاین شما مناسب است، از محدودیت ها فراتر بروید. محصولات آزمایشی جدید پرستاشاپ را برای افراد با فرهنگ‌های مختلف دوستانه‌تر و بردبارتر می‌کنند. برای سفارشی سازی فروشگاه خود روی این ویژگی ها تمرکز کنید.

  بازار رسمی پرستاشاپ

  به آخرین ماژول ها و برنامه های افزودنی پرستاشاپ موجود در بازار رسمی پرستاشاپ دسترسی پیدا کنید. شما تضمین می‌کنید که ابزارها را با آخرین ویژگی‌ها و به‌روزرسانی‌های پرستاشاپ دانلود کنید. شما این فرصت را دارید که فروشگاه وب خود را بهبود داده و سفارشی کنید.

  راه حل قابل ارتقا

  هدف نهایی پرستاشاپ ارائه یک راه حل کامل تجارت الکترونیک به مردم است. PrestaShop به عنوان یک راه حل منبع باز قابل ارتقا، با مجوز OSL 3.0 در دسترس است. شما آزاد هستید که از آن استفاده کنید، بهینه سازی کنید و در آن مشارکت کنید. بیش از 1.000.000 عضو انجمن و هزاران کاربر وجود دارد. در عرض چند دقیقه پاسخ تمام سوالات خود را دریافت کنید.

  فناوری‌ها ثابت نمی‌مانند و دائماً تغییرات بی‌شماری را پشت سر می‌گذارند. در حالی که به دنبال دلایلی برای استفاده از نسخه ای هستید که احتمالاً برای مدت طولانی از آن استفاده می کنید، رقبای شما به جدیدترین نسخه PrestaShop مهاجرت می کنند و آخرین ویژگی های آن را به مزایای فروشگاه آنلاین خود تبدیل می کنند. از فرصت استفاده از فناوری های به روز و پیاده سازی وصله های امنیتی پیشرفته برای ایمن تر و بهتر کردن فرآیند خرید استفاده کنید.

  آیا نمی خواهید از رقبای خود عقب بمانید؟ فروشگاه آنلاین خود را به نسخه PrestaShop 1.7+ به روز کنید. با هر آپدیت منتشر شده پرستاشاپ، این فرصت را خواهید داشت که فروشگاه خود را آسیب ناپذیر، سریع و مدرن کنید. شانس خود را برای یک قدم جلوتر بودن با یک پلت فرم خرید تجارت الکترونیک قابل اعتماد و با تجربه از دست ندهید.

  جوملا و مزایای ارتقا joomla

  جوملا! یک سیستم مدیریت محتوای رایگان و منبع باز (CMS) برای انتشار محتوای وب است.جوملا بر پایه یک چارچوب برنامه model–view–controller ساخته شده است که می تواند مستقل از CMS استفاده شود که به شما امکان می دهد برنامه های آنلاین قدرتمند بسازید.

  جوملا! یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزارهای وب‌سایت است، به لطف جامعه جهانی توسعه‌دهندگان و داوطلبان که سی ام اس جوملا را بهبود می بخشند جوملا بسیار محبوب، آسان برای استفاده، پایدار و امن است.و دارای هزاران افزونه و قالب رایگان است که به شما امکان می دهد سایت خود را مطابق با نیازهای خاص خود سفارشی کنید.

  ویژگی های سیستم مدیریت جوملا :

  سیستم های کنترل موجودی

  ابزارهای گزارش دهی

  پل های کاربردی

  کاتالوگ محصولات سفارشی

  سیستم های یکپارچه تجارت الکترونیک

  دایرکتوری های تجاری پیچیده

  سیستم های رزرواسیون

  ابزار های ارتباطی

  جوملا مبتنی بر PHP و MySQL است.

  مزایای ارتقا سی ام اس جوملا :

  به روز رسانی وب سایت به شما این امکان را می دهد که از مزایای آخرین ویژگی ها، همراه با رفع اشکال بهره مند شوید. ویژگی‌های جدید در نسخه‌های جزئی و اصلی پیاده‌سازی می‌شوند و می‌توانند در بسیاری از جنبه‌های وب‌سایتتان، مانند ظاهر و ظاهر آن، به شما کمک کنند. آخرین رفع اشکال یکی از بزرگترین دلایل به روز رسانی وب سایت شما است.

  مهم ترین دلیل برای به روز بودن وب سایت، رفع آسیب پذیری های امنیتی است. هر چه وب سایت شما قدیمی تر باشد، امنیت آن کمتر است و احتمال هک شدن آن بیشتر می شود. همانطور که قبلاً می دانید، یک وب سایت هک شده می تواند باعث شود که وب سایت شما نابود شود یا حتی داده های شما نقض شود.

  انعطاف پذیری:

  جوملا به روز رسانی شده یک سیستم انعطاف پذیر ارائه می دهد که سفارشی کردن آن بسیار آسان است.

  سئو بهینه شده:

  با جوملا ارتقا یافته شانس بیشتری برای تضمین جایگاه برتر در رتبه بندی موتورهای جستجو (SERP) دارید.

  بسیار امن تر از گذشته:

  جوملا اساساً یک سیستم قوی و امن است.

  به دلایلی که در بالا به آن ها پرداختیم توصیه متخصصان ما به شما ارتقا و به روز رسانی سیستم مدیریت محتوای ساییتان می باشد.

 • سئو محلی

  سئوی محلی چیست؟ چگونه کار می‌کند و اهمیت سئو محلی در چیست؟ چه تفاوتی با سئوی وب سایت دارد؟ اصول و روش‌های پیاده‌سازی آن چگونه است؟

  چگونه کسب‌وکار خود را در جستجوی محلی رتبه‌بندی کنید تا مشتریان بیشتری را از طریق جستجوی ارگانیک جذب کسب و کار خود کنید.

  اهمیت سئو

  سئو به روشی اشاره دارد که مدیران وب سایت برای نشان دادن وب سایت خود به صورت ارگانیک در صفحه نتایج موتور جستجو هنگامی که شخصی عبارات مرتبط با محصولات یا خدمات شرکت را جستجو می‌کند، استفاده می‌کند. به این ترتیب سئو وب سایت‌ها را با مخاطبین به کمک موتور‌های جستجو مرتبط می‌کند.

  سئوی محلی Local seo چیست؟

  سئو محلی (Local SEO)، تقریباً یک روش جدید در بهینه‌سازی سایت برای موتور جستجوی گوگل است. امروزه بیش از ۴۶٪ از تمام جستجو‌های گوگل با هدف محلی انجام می‌شود. وقتی مخاطبی عبارتی را در موتور جستجوگر گوگل سرچ می‌کند، گوگل مکان جغرافیایی این فرد و سابقه‌های قبلی جستجو‌های او را در نظر گرفته و تلاش می‌کند نتایج‌ را بر این اساس به کاربر نمایش دهد. برای این که بتوانید خدمات و سرویس‌های کسب و کار خودتان را به مخاطبان محلی نمایش دهید، نیاز است با این روش آشنا شوید.

  دلایل اهمیت سئوی محلی

  ۱۰ دلیل اهمیت سئوی محلی را مورد بررسی قرار می‌دهیم که سبب افزایش بازدید و جذب مخاطبان به کسب و کار شما می‌شود.

  طبق گفته گوگل:

  ۳۰ درصد از تمام جستجو‌های تلفن همراه مربوط به مکان است.

  ۷۸ درصد از افرادی که در تلفن‌های خود به دنبال چیزی در این نزدیکی هستند در عرض یک روز از آن کسب و کار بازدید می‌کنند.

  طبق آمار ارائه شده بطور متوسط ۶۴ درصد مشتریان محلی در اینترنت بدنبال کسب و کار‌های جدید هستند.

  ۲۸ درصد از جستجو‌های محلی برای چیزی به خرید منجر می‌شود.

  درصد کمی محل کسب و کار‌ها خود را ثبت کردهاند و از این امکانات رایگان استفاده کرده‌اند.

  امروزه بیش از ۵۸ درصد ازجستجو‌های مخاطبین به شکل محلی صورت می‌گیرد.

  افزایش استفاده از گوشی‌های هوشمند برای استفاده از اینترنت.

  برگشت سرمایه در لوکال سئو بسیار مناسب‌تر و سریع‌تر از روش‌های تبلیغاتی دیگر است.

  امروزه تعداد خوانندگان روزنامه‌ها کاهش یافته بین ۴۰ تا ۸۰ درصدو تمایل افراد به اینترنت افزایش یافته است و این سبب می‌شود که با انجام سئو محلی شانس بیشتری برای دیده شدن داشته باشید.

  طبق گزارشات بیش از ۷۰ درصد از مخاظبین به کسب‌وکار‌های محلی و نتایج نمایش داده شده به آن‌ها اعتماد دارند.

  آموزش لوکال سئو و تکنیک‌های آن

  الگوریتم گوگل برای رتبه‌بندی نتایج جستجوی محلی به طیف گسترده‌ای از سیگنال‌های مختلف متکی است، بنابراین تشخیص اینکه کجا باید تلاش خود را اختصاص دهید می‌تواند دشوار باشد. برای اطمینان از اینکه یک کسب و کار محلی رتبه خوبی برای عبارات جستجوی مرتبط دارد، توجه به تعدادی از عوامل مختلف رتبه‌بندی سئو محلی مهم است. در اینجا تعدادی از روش‌های برتر برای موفقیت در سئوی محلی آورده شده است. به این نکته توجه داشته باشید که قبل از لوکال سئو حتماً روی سئو وب سایت خودتان هم کار کرده باشید. مهم‌ترین چیز‌های که در لوکال سئو باید به آن توجه شود، عبارت‌های ثبت شده آدرس، نام و شماره تلفن در صفحات سایت و بهینه‌سازی متا تگ‌ها و مالکیت دامنه است.

  تأیید کردن لیست کسب‌وکار من در گوگل

  اولین قدم نیاز است به کسب و کار من در گوگل رفته، داده‌های وب سایت را وارد کنید تاسبب ارتباط کسب وکار شما با مشتریان می‌گردد. سپس یک کد تأییدیه برای شما ارسال می‌شود. دقت کنید نام آدرس و شماره تلفن را صحیح وارد کنید. ودر نهایت انتخاب کنید که کسب و کار شما در چه گروهی قرار دارد و بقیه اطلاعات خواسته شده را وارد کنید.

  وارد کردن اطلاعات تماس در تمام صفحات وب‌سایت

  باید در همه صفحه‌های وب سایت تعداد شعبه‌ها، آدرس، تلفن، ‌ایمیل و آدرس سایت نوشته شودو دقیقاً شبیه باشد. دقت کنید که در وارد کردن شماره تلفن کد شهر را وارد نکنید. حتماً آدرس کسب و کار را به صورت متن بنویسید. به صفحه پروفایل کسب و کارتان در گوگل پلاس بروید و همه اطلاعات خواسته شده را کامل پر کنید.

  قرار دادن نقشه گوگل در وب سایت خودتان

  بهتر است نقشه گوگل را در وب سایت خودتان استفاده کنید. بهترین جا برای آن، پایین صفحه سایت یا ارتباط با ما است.

  استفاده از تگ‌های گوگل برای نشان دادن موقعیت کسب‌وکار

  از تگ‌های گوگل استفاده کنید تا گوگل آسان‌تر مکان‌یابی کند و آدرس کسب و کار شما را دقیقاً پیدا کند. ابزار‌های گوناگونی هست تا شما تگ‌ها را آنلاین خلق کنید.

  درخواست اسنیپت‌های باارزش و همخوان با کسب‌وکار خودتان را تولید کنید

  اسنیپت یک عنوان، یک URL و توضیحات اضافه‌تر و جامع‌تر صفحه است. این نتیجه جستجو واحد با بخش‌هایی از محتوای جستجو مطابقت دارد. افزایش این نوع اسنیپت سبب می‌شود که گوگل از کسب‌وکار شما درک و فهم بیشتری داشته باشد.

  محتوا‌ها و متا تگ‌ها را با کلمات کلیدی بهینه کنید و تصاویر اضافه کنید

  محتوای تازه و منظم نیاز روز است و اکثر صاحبان کسب و کار زمانی برای تولید محتوای معمولی ندارند. همچنین ایجاد محتوای ارزشمند یک چیز است و بهینه‌سازی آن برای کسب رتبه چیز دیگری است. شما باید کلمات کلیدی مناسب را پیدا کنید، آن‌ها را در مکان‌های مناسب قرار دهید و حجم مناسب را حفظ کنید. از تصاویر بهینه شده بهره ببرید.

  برای هر یک از شعبه‌های فروشگاه تان صفحات اختصاصی طراحی کنید.

  اهمیت دادن به سرعت سایت.

  فعالیت داشتن در شبکه‌های اجتماعی.

  مطمئن شوید که وب سایت شما برای موبایل مناسب است.

  لینک‌های داخلی خود را بهبود بخشید.

  نظرات محلی کاربران Local Reviews

  یکی از مهم‌ترین روش‌های مشغول کردن و وابسته کردن کاربران با وب سایت بخش نظرات کاربران است. با این کار بخش زیادی از کلمات کلیدی مشخص می‌شود.

  ثبت وب سایت در دایرکتوری محلی

  دایرکتوری‌ها سایت‌های هستند که سایت‌های دیگر را معرفی می‌کنند. دایرکتور‌های محلی گوناگونی وجود دارد. این وب سایت‌ها کمک می‌کنند تا بیشتر و بهتر در نتایج جستجوی گوگل دیده شوید.

  چه کسانی به سئوی محلی نیاز دارد؟

  سئوی محلی روی کسب و کار شما تأثیر‌گذار است. اساساً، هر شرکتی با بازار هدف محلی می‌تواند از سئوی محلی سود ببرد. با این حال، برخی از انواع کسب و کار وجود دارد که جستجوی محلی می‌تواند واقعاً برای آن‌ها معجزه کند. تعدادی از انواع مختلف کسب و کار می‌توانند از اجرای استراتژی سئوی محلی بهره ببرند، مانند:

  کسب و کار‌های محلی مانند کافه‌ها و رستوران‌ها، املاک و مستغلات

  آژانس‌های SEO

  کسب و کار‌های خانگی

  خدمات پزشکی

  دفاتر حقوقی

  فقط به یاد داشته باشید، سئو یک ماراتون است. ممکن است ماه هاطول بکشد تا نتایج مورد نظر خود را ببینید. شما همیشه می‌توانید با تولید محتوای عالی و ارائه خدماتی که منجر به بررسی مثبت می‌شود، و به هدف خودتان برسید.

  استفاده از اسلایدر در لوکال سئو

  اسلایدر یک عکس افقی و رنگی که در بالای صفحه نتایج صفحات جستجو به نمایش داده می‌شود. اسلایدر گوگل بهترین نتایج را به شما نمایش می‌دهد. این تصاویر توسط مسئول سئو محلی یا خود فرد ثبت‌کننده اطلاعات کسب و کار وارد می‌شود. و کمک می‌کند تا از این روش مخاطبین به خواسته خودشان برسند. به دلیل تحریم این امکان در ایران وجود ندارد.

فیلترهای فعال